Tuesday, 25. February, 01:02
HOME
CHOOSED EXHIBITION
 
 FISHING SHOW
List of exhibitors
Accompanying program

FISHING SHOW

15th International Exhibition of Fishing Accessories

6.3. - 8.3.2020
 

 Pavilón  P7 –  Bazén

 

Piatok: 6.3.2019

11:00 – 11:30 –  Práca so zavážacou loďkou – Peter Obročník

11:45 – 12:15 –  Pretekárska pstruhová prívlač – vývoj pretekov u nás a vo svete – Jaroslav Petríček

12:30 – 13:00 –  Na zubáče s Gunki nástrahami – Giovanni Migliore

13:15 – 13:45 –  Výber Illex nástrah k lovu ostriežov – Honzo Hubka

14:00 – 14:30 –  Jigy a čeburašky - ako vybrať správnu váhu a faktory, ktoré to ovplyvňujú –

  David Havlíček

14:45 – 15:15 –  Poďme chytiť pstruha v potoku  – Peter Marcin

15:30 – 16:00 -   Lov dravých rýb s nástrahami Savage Gear - David Maixner

16:15 – 16:45 -   Práca s marmiškou – Jaro Sámela

17:00 -                  Losovanie návštevníckej súťaže

 

Sobota: 7.3.2019

10:00 – 10:30  –  Ako si vybrať prívlačový prút – Martin Forbak

10:45 – 11:15  –  Prezentácia nástrah a prútov na pstruhovú pretekársku prívlač – Jaroslav Petríček

11:30 – 12:00  –  Technika lovu s nástrahami Illex pri love ostriežov – Honzo Hubka

12:15 – 12:45  –  Milované nymfy RedBass - prax, skúsenosti a novinky 2020 - David Havlíček

13:00 – 13:45  -   Mapovanie vodných plôch zavážacou loďkou - Peter Obročník

14:00 – 14:30  –  Lov dravých rýb s umelými nástrahami Sakura, Biwaa, Swimy – Ľubor Matejka

14:45 – 15:15  –  Správny výber gumovej nástrahy – Peter Zachar

15:30 – 16:00  –  S nástrahami Savage Gear na veľké ryby - David Maixner

16:15 – 16:45  -   Lov s ľahkými nástrahami na rieke - Jozef Foltýn - Daiwa team

17:00 -                   Losovanie návštevníckej súťaže

 

Nedeľa: 8.3.2019

10:00 – 10:30 –  Poďme na zubáče – Peter Marcin

10:45 – 11:15 -   S gumovými nástrahami na pstruhy – Peter Horňák

11:30 – 12:00 –  Na ostrieže s Gunki nástrahami  – Giovanni Migliore

12:15 – 12:45 –  Ako vybrať farbu gumovej nástrahy - David Havlíček

13:00 – 13:30 –  Ako si vybrať zavážaciu loďku - Peter Obročník

14:00 –                Losovanie návštevníckej súťaže

 

 

Pavilón P3  – Prednášková sála

Piatok 06.03.2020

12:00 – 12:45 – Výroba a použitie PVA materiálov – Milan Galo, Martin Flosík

13:00 – 13:45 – Jetfish – 30 rokov na trhu - Jarda Těšinský

14:00 – 14:45 – Významné drobnosti pri love kapra  - Lukáš Krása

15:00 – 15:45 – Lov zubáčov na vertikál - David Havlíček

 

 

Sobota  07.03.2020

10:00 – 10:45 – Jetfish – 30rokov na trhu - Jarda Těšinský                                 

11:00 – 11:45 – Významné drobnosti pri love kapra  - Lukáš Krása

12:00 – 12:45 – Tatínku vyprávěj – Karel Nikl  

13:00 – 13:45 – Cesta k víťazstvu na World Predator Classic – Radek Filip

14:00 – 15:15 -  Top Factor – Presnosť pri nahadzovaní – Milan Vyprachtický

15:30 – 16:30 – Zo zimy do tepla (Honduras) – Vladimír Doškár, Vladimír Zelenka

 

 

Nedeľa 08.03.2020

10:00h – 10:45  -  Carp Time – História a budúcnosť – David „Vectif“ Fořt

11:00h – 11:45  – Lov zubáčov na vertikál - David Havlíček

12:00h – 13:00  -  „30 let rybářem“  - Jirka „Scopex“ Majer

 

 

 

 



  Print
2324252627282912345FISHING SHOW

6
FISHING SHOW

7
FISHING SHOW

8
9101112
Calendar of exhibitions   23. February - 12. March

A A A