streda, 27. marca, 01:03
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 BEAUTY FORUM TRENČÍN
Všeobecné informácie
Aktuality
Nomenklatúra
Záväzná prihláška
Prihláška do katalógu
Prihlášky na súťaže
Newsletter
Vystavovatelia sa predstavujú
Zoznam vystavovateľov
Podologické semináre
Sprievodný program
Sponzori súťaží
Vlasy Vizáž CUP 2019

BEAUTY FORUM TRENČÍN

27. ročník medzinárodného kozmetického veľtrhu

28.3. - 29.3.2019
 

VYSTAVOVATELIA SA PREDSTAVUJÚ


 

 

ACC Klimat Automotive s.r.o / Havlíkova přírodní apotéka

Firma  čerpá z tradičných receptúr známeho a vášnivého českého lekárnika minulého storočia PhMr. Karla Havlíka. Bol zástancom názoru, že najlepšie pomáha samotná sila prírody. Kozmetiku vyrábal podľa vlastných receptúr a zo zdravých prírodných surovín, ktoré si sám zbieral. Zároveň však aj využíval tradičnú osvedčenú receptúru siahajúcu až do 17. storočia. Február 1948 činnosť pána lekárnika zastavil a jeho uznávanú zbierku kozmetických receptúr zasunul hlboko pod grandiózny nástup chémie do našich každodenných životov. V súčasnosti znovu objavuje kúzlo a silu zabudnutých receptúr s obohatením o moderné poznatky s možnosťami nových technológií.

www.havlikovaapoteka.cz

           


Bibiána Vargová - SALON DELUXE (NUGENESIS)

Príďte sa zoznámiť na veľtrh s absolútnou novinkou v nechtovej modeláži NUGENESIS. Ide o novo generačnú techniku, ktorá u nás na Slovensku funguje iba necelý rok. Technológia sa zaraďuje medzi dipové systémy, lajcky ju nazývajú aj ako prášková manikúra alebo titánové nechty. Farba sa nanáša pomocou ponáraním nechtov do materiálu v práškovej podobe a pomocou tekutín modelácia schne na vzduchu. Čiže nie je potrebná UV lampa. Obsahuje vitamín E a kalcium. Ponúkame širokú škálu jedinečných farebných odtieňov, rôzne druhy pomocných tekutín, balíčkové sety ako aj ďalšie príslušenstvo. Využitím týchto prípravkov dokážeme dosiahnuť pevné a lesklé nechty s pocitom a vzhľadom prirodzenosti. Pre záujemcov z celého Slovenska zabezpečujem školenia vo vopred dohodnutom termíne.

www.nugenesisnails.sk

    

 

Centrum pedikúry, s.r.o.

Spoločnosť, ktorá organizuje rekvalifikačné a doškoľovacie pedikérske školenia, semináre a vzdelávacie pobyty. Zaoberáme sa medicínskou pedikúrou - základná pedikúra, ošetrenie zarastajúcich nechtov, liečba mykózy, nechtová protetika. Váš prvý online poradca. 12 ročné skúsenosti zhromaždené na jednom mieste.

www.centrumpedikury.sk

  


CONETA s.r.o.

Firma Coneta s.r.o. Otrokovice pôsobí na českom a slovenskom trhu od roku 1991. Spolupracuje s významnými európskymi a českými výrobcami telovej kozmetiky, kozmetických nástrojov a prístrojov, s výrobcami špeciálnych technológií pre manikúru a pedikúru, sterilizačnej techniky, s výrobcami laboratórnych, rehabilitačných, masážnych prostriedkov a pomôcok, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, s výrobcami špeciálnej a pracovnej obuvi, s výrobcami nábytku a doplnkov pre kozmetické a pedikérske salóny. Novou službou pre našich zákazníkov je možnosť nákupu na leasing. Samozrejmosťou je úplný servis predávaných výrobkov- V záručnej i pozáručnej dobe zapožičiavame servisné prístroje zdarma. Zaisťujeme drobné opravy a brúsenie nástrojov. Firma podporuje ďalší rozvoj a vzdelávanie pracovníkov v podológii-podiatrii, organizovaním kurzov, školení a seminárov v spolupráci s kvalifikovanými lekármi a pedikérskymi špecialistami z domova i zahraničia.


www.coneta.cz

   


consigliere s.r.o. / Lillynails

Lilly Nails je renomovaný švédsky výrobca špičkovej kozmetiky a vybavenia pre profesionálne využitie v oblasti nechtového dizajnu a stylingu rias. Našim hlavným cieľom je ponúkať bezkonkurenčnú kvalitu a inovatívne, unikátne riešenia, ktoré prinášame na Slovensko.


www.lillynails.sk

                        
 

GLAMOUR LASHES

Firma Glamour Lashes bola založená v roku 2014 zakladateľkou Markétou Chmelovou, ktorá sa vo svete predlžovania rias pohybuje od roku 2008, vďaka tomu prenáša všetky svoje skúsenosti do vývoja tejto mladej, ale dynamickej firmy. Vyberá a testuje všetky produkty, ktoré prináša na trh medzi prvými. Zameriava sa na problematiku alergií pri predlžovaní rias. Pre našu firmu je na prvom mieste najvyššia kvalita výrobkov a bezpečnosť pre klientky i stylistky. Behom pár mesiacov sa firma rozrástla aj do ďalších krajín ako sú Slovensko, Írsko, Taliansko, Nórsko, Poľsko a Maďarsko.


www.glamourlashes.sk

       


ENII, s.r.o.

Slovenská spoločnosť ENII, s.r.o., dodáva široký sortiment profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII NAILS, ktorá je zameraná hlavne na gélový systém a nechtový design – gélové nechty módnych vzorov, nechtové typy, UV gély (ENII UV/LED gély, ECO UV gély ) pre gélové nechty, farebné gély, sortiment UV/LED lámp, odsávačky, brúsky, japonské manikúry, parafínové vane, pilníky, štetce a ďalšie výrobky potrebné pre každé profesionálne nechtové štúdio.

www.enii-nails.sk

   


Forward Group s.r.o. - MARK face and body

Som MARK a prinášam funkčnú, jedinečnú a cenovo dostupnú prírodnú kozmetiku MARK face and body. V súlade so svojim mottom „Každá pokožka si zaslúži MARKa“ sa snažím o to, aby sa každý mohol postarať o svoju pokožku zdravým a zábavným spôsobom. Každodennú starostlivosť o telo, tvár a vlasy premením na relax a zábavu. V mojom tíme sa nachádzajú odborníci v oblasti vývoja prírodnej kozmetiky, ktorí okrem neustáleho sledovania najnovších trendov a konceptov, zároveň aj trendy v tejto oblasti nastavujú uvádzaním jedinečných a účinných produktov. Základným stavebným prvkom produktov MARK face and body sú kvalitné suroviny, ktoré získavame len od overených dodávateľov a každá z nich obsahuje informácie o pôvode spolu s dokumentáciou a certifikátmi.  Všetky naše produkty sú schválené príslušnými úradmi a disponujú potrebnými povoleniami k predaju v rámci Európskej únie a aj mimo nej.

             

 


GERnétic s.r.o.

Francúzska kozmetika GERnétic sa s vynikajúcimi výsledkami stará o krásu a zdravie tváre a celého tela. Je založená na princípoch: bunková terapia, biotechnológie, homeopatické dávkovanie a využitie meridiánov. Vďaka jedinečnému zloženiu produktov zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Rieši problémy ako napr. akné, strie, jazvy, ekzémy, popáleniny, varixy, pigmentové škvrny.


www.gernetic.sk

       


IB Technology

NOVINKA v chudnutí, chudnete len tam, kde potrebujete, INFRA RED tunel ZenBeam, lekársky prístroj vhodný aj do kozmetických či masážnych štúdií, úbytky 2 cm za jedno ošetrenie, lieči tiež chronické bolesti kĺbov, šliach, migrény, podporuje imunitu, jednoduchá obsluha, neprekonateľné výsledky, spokojní klienti.

           


INDIGO NAILS LAB ČR, s.r.o.

Sme mladá a dynamická spoločnosť, ktorú reprezentuje vynikajúca kvalita, záruka najnovších technológií a unikátny prístup. Spolupracujeme s najlepšími špecialistami a nechtovými technikami po celom svete, ktorí predstavujú veľkú podporu pri vymýšľaní nových riešení, ktoré sú inovatívne v nechtových produktoch na trhu. Indigo rozoznateľná značka vo viac ako 22 krajinách s mnohými školiacimi centrami v Anglicku, Taliansku, Portugalsku, Švajčiarsku, Poľsku, Holandsku, Belgicku, Grécku, Francúzsku, Austrálii a Slovenskej republike.

www.indigonails.sk

            


Jiří Vaněk / Absolute Cosmetics

Naša spoločnosť sa na trhu s kozmetikou pohybuje už viac než 25 rokov. Po celú dobu ponúkame kvalitnú dekoratívnu kozmetiku rôznych značiek – amerických a európskych. Sme oficiálnym distribútorom amerických značiek Jordana, Milani a L.A.Girl pre ČR a SR, zastupujeme značku I Love Cosmetics z Veľkej Británie. V našom sortimente nájdete i mnoho ďalších značiek: Beuaty UK, Sorme, Refinee, L.A.Colors a tiež našu vlastnú značku Absolute Cosmetics.

www.absolutecosmetics.eu/cs/

      


Lille pouder

Zaoberáme sa predajom prírodného mikroskopického prášku Egyptskej hlinky, štetcov, krémov.

www.lilleegyptskahlinka.sk

            

 

Mgr. Alena Vydarená – ALIS

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom produktov z mŕtveho mora. Mŕtve more je celosvetovo známe pre svoje jedinečné schopnosti liečiť mnoho chorôb a riešiť rad zdravotných problémov. Pomáha pri liečbe mnohých kožných chorôb, celulitídy, zmierňuje reumatické a svalové ťažkosti aj problémy s obehom krvi.


www.zdravimkukrase.sk

  


 

Naninails s.r.o.

Chcete, aby vaše nechty mali šmrnc a od gél laku očakávate perfektnú sýtosť? Zoznámte sa so skvelou kolekciou Party Animal! S týmto starostlivo zostaveným výberom rozprúdite akýkoľvek večierok alebo zaženiete nudu všedného dňa! Úžasne sýte a výrazné odtiene manikúru dokonale oživia a čo viac, v kolekcii nájdete aj obľúbené neónové farby, ktoré sa výborne hodia nielen na nadchádzajúcu jar a leto!

 

                


RYOR BRATISLAVA s.r.o.


Zatočte so začervenaním a spevnením kontúr pleti! Skúste produkty so superaktívnymi látkami – snežnou riasou, magnóliou a machom v dennom a nočnom sére z rady Every Day. K tomu sa osviežte cukrovým peelingom a sprchovým gélom so Sakurou. A je to omnoho viac! Navštívte nás na stánku RYOR, všetky novinky budete mať možnosť osobne vyskúšať!


www.ryor.sk

  


Slavomír Pribula / S & P trading

Firma bola založená v roku 2011 so sídlom v Badene pri Viedni. Za menom sú ukryté vysokokvalitné a cenovo výhodné produkty určené pre oblasť medicíny, kozmetiky, wellness a pedikúry. Produkty majú v obľube zákazníci na Slovensku, v Rakúsku, v Nemecku a v ďalších krajinách. Tím spoločnosti sa teší aj na osobné stretnutie s Vami, na výstavách „Beauty“, ktoré ako vystavovatelia pravidelne navštevujeme.

www.sptrading.eu

       


Slavomíra Skýpalová – RUSCONA

Zakladateľka stránky, Slavomíra Rusnáková, ktorá sa venuje nechtovému dizajnu už viac ako 5 rokov, ho najskôr brala ako hobby, postupne sa stalo jej zamestnaním, ktoré vníma skôr ako poslanie. Cez ruky jej prešlo mnoho produktov, no za tie roky sa nestretla s produktom, s ktorým by bola na 100 % spokojná. To ju priviedlo k tomu, aby sa pokúsila vytvoriť UV gély prvotriednej kvality. Po viac ako roku úprav a testovaní vytvorila UV gély RUSCONA podľa svojich predstáv. Dokonalá konzistencia a ľahké spracovanie zaručuje, že prácu s nimi si rýchlo osvojíte a budete s nimi spokojní.

 www.ruscona.sk

           


YAMUNA KOZMETIKA

Produkty v našom internetovom obchode vyrába firma Yamuna Bt. z Maďarska, ktorá vznikla v roku 2002 v dedinke Somogyvámos.

Firma začala pôvodne vyrábať najmä masážne oleje a krémy ako protiváhu dovážaným výrobkom zo zahraničia a cieľom bolo vyrobiť prírodnú kozmetiku v takej kvalite ručného spracovania a v cene, ktorú nie je možné dosiahnuť u veľkých výrobcov. V priebehu pár rokov si v Maďarsku vybudovala stabilné postavenie a postupne začala dopĺňať sortiment o ďalšie typy produktov (kozmetické krémy, mydlá, sprchové gély). Postupným skúšaním a vývojom výrobkov sa ich podarilo dostať do súčasnej kvality a výsledkom je veľký výber vôní a kombinácií pri jednotlivých skupinách.

Výrobky firmy YAMUNA obsahujú rastlinné oleje, ktoré sú získavané maximálne šetrným spôsobom - lisovaním za studena a obsahujú množstvo účinných a výživných látok, ktoré pokožka dokáže dobre prijať a zužitkovať. Tieto výrobky majú schopnosť Vaše telo regenerovať, vyživovať a liečiť. Pri výrobe všetkých produktov sú používané prírodné materiály, bez umelých farbív, vôní a prísad, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na pokožku. Naše produkty nie sú testované na zvieratách.

Veríme, že aj Vy sa stanete ich trvalým používateľom.

 

 


PULS Hair s.r.o.

Sme veľkoobchod kaderníckych, kozmetických, nechtárskych, wellness, spa a fitness pomôcok. Kaderníčkam ponúkame profesionálne farby na vlasy, kondicionéry, masky, stylingové prípravky, nožnice, sušiace helmy, klimazóny, mycie boxy, kadernícke stoličky a mnoho iného. Taktiež tovar a pomôcky pre kozmetičky a nechtové dizajnérky ako kozmetický materiál pre starostlivosť o prírodné nechty, gelové nechty a akrylové nechty.


www.puls.sk

               
 

ODEL LABORATORIES s.r.o.

Špecialista na krásne a zdravé nohy. Špecializovaný veľkoobchod na domácu a profesionálnu pedikúru a podológiu. Prevádzkujeme e-shop pre profesionálov PROFI-PEDIKURA.CZ s profesionálnymi prístrojmi na pedikúru, nástrojmi, prípravkami a kompletným vybavením na profi pedikúru, e-shop DOMACI-PEDIKURA.CZ zameraný na komplexnú ponuku sortimentu pre pedikúru v pohodlí domova, ako sú brúsky na nohy, prípravky na mykózy a pod.

www.odel.cz