nedeľa, 24. marca, 22:03
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 SLOVAK FUNERAL 2018
Všeobecné informácie
Aktuality
Nomenklatúra
Záväzná prihláška
Newsletter
Sprievodný program
Vystavovatelia sa predstavujú
Zoznam vystavovateľov
Tlačová správa
Reportáže a články
Výsledky súťaže
Fotografie z výstavy
REKLAMA
www.pohrebnictvo.sk

SLOVAK FUNERAL 2018

4. ročník medzinárodnej kontraktačno-predajnej výstavy pohrebných a kremačných služieb

8.11. - 10.11.2018
 


VYSTAVOVATELIA SA PREDSTAVUJÚ


Pohrebná Služba Ladislav Stríž,


ktorá už takmer 70 rokov poskytuje kvalitné služby v pohrebníctve a robí tak dobré meno zakladateľom tradície pohrebníctva v rode, predstaví na výstave  Luxusné rakvy Amerického typu.

 

                                                           

DARA BABY, s.r.o


 

Firma sa zaoberá vybavením pre pohrebné služby a zároveň rekonštruujeme smútočné sály, dodávame pojazdné katafalky, sklenené náhrobky pre konečných užívateľov na hroby a do kolumbárií.

www.pohrebnickepomucky.cz

         

Memory Crystal s.r.o.

Spoločnosť Memory Crystal s.r.o. bola založená v roku 2006 pod menom Noam Art Glass, ale pôsobnosť firmy sa už traduje od roku 1999, kedy vznikla prvá sklenená urna podľa návrhu zakladateľa a súčasného majiteľa Dalibora Nováka. Zmena názvu firmy prebehla v roku 2014.Sklárske štúdio Memory Crystal sa zameralo na umelecké sklo v oblasti svietidiel, objektov do galérií a hlavne na výrobu sklenených urien, ktoré sa stali hlavným vývozným artiklom firmy do mnohých krajín Európy, Kanady a USA.
V roku 2006 Dalibor Novák vyvinul unikátny výrobok, ktorý sa stal dôležitým medzníkom vo vývoji firmy. Jedná sa o pamätné Sklo, kde sa zatavuje popol zosnulých priamo do skla. V roku 2009 bolo pamätné Sklo patentované. V súčasnosti ponúkajú pamätné Sklo naši partneri v pätnástich krajinách Európy. V roku 2009 začala firma distribúciu sklenených urien a spomienkového skla aj v Českej republike pod hlavičkou Memory Urny. Sortiment firmy bol výrazne rozšírený o dovoz exkluzívnych urien a ďalšieho smútočného tovaru. V dnešnej dobe ponúka v tuzemsku tovar firmy Memory Crystal takmer 380 pohrebných služieb. V roku 2014 získala naša spoločnosť exkluzívne práva pre český a slovenský trh k distribúcii spomienkových diamantov od Britskej spoločnosti Heart In Diamond.
                                                                           
EIWA - Krištáľový strom spomienok

Impozantný strom spomienok sa žiariacimi krištáľovými lístky uchovávajícími symbolické množstvo popola zosnulých. Moderné umelecký objekt vhodný pre klasické aj moderné reprezentačné priestory kolumbária či obradných siení vytvára nové pietne miesto pre rozlúčky a stretávanie pozostalých. EIWA Crystal Tree columbarium ponúka nádhernú, dôstojnú a cenovo dostupnú alternatívu k bezmenným hrobovým miestam. Na veľmi malom priestore získate stovky nových personalizovaných pietnych miest.
                                                                                                                                                                           
Firma UNICORN Slovakia

bola založená v roku 1995 a je lídrom na slovenskom trhu v predaji umelých kvetov. Naším hlavným predmetom činnosti je veľkoobchodný predaj umelých kvetov, vencov a dekorácii. Naša firma je najväčším výrobcom smútočných vencov z umelej čečiny na Slovensku. Jej divízia Flower Design je výrobcom kvetinových aranžmánov vysokej kvality, či už smútočných, sezónnych, ale i aranžmánov na mieru.
 
        
AMV Slovakia
                                      
so sídlom v Nových Zámkoch je rodinná firma s viac ako
30 ročnou tradíciou, zaoberajúca sa výrobou náhrobných a cintorínskych doplnkov. Zastúpenia takmer vo všetkých európskych mestách ako aj množstvo patentov, svedčia o našej progresivite a dobrom mene našich výrobkov. Disponujeme vlastným technologickým, výrobným a ľudským potenciálom bez nutnosti kooperácie a moderným manažérskym informačným systémom riadenia a plánovania výroby. Celá výroba prebieha v našich priestoroch a to od návrhu výrobkov, cez výrobu foriem a nástrojov, povrchové úpravy, odlievanie, až po samotnú montáž a expedíciu k zákazníkovi.

                                          
SETORA, spol s.r.o.
výroba rakví www.setora.cz                                                                                                                    
 

NOSRETI SK

sme spoločnosť ktorá sa zaoberá chladením a budeme prezentovať presklenú chladničku na kvety a chladiace a mraziace boxy na nebožtíkov.
      

SKLENENÝ HROB

MODERNÝ neprekonateľná DESIGN - chránený patentom
Pomník / náhrobok / celý hrob je z tvrdeného (kaleného) sklá, pevný, odolný voči rozbitiu, poškodeniu a poškriabaniu. Doživotná záruka.
Neobmedzená možnosť tém, formy tlače ,nápisov, fotografie zosnulého, verše, rôzne farby, možnosť použitia vlastnej fotografie obľúbeného miesta, čo mal zosnulý rád ako napr. chata, more, hory, les, akýkoľvek motív, čo si budete priať. Zhotovenie tvaru pomníka podľa Vášho návrhu (želania) Rôzne rozmery hrobu
Grafické spracovanie a návrhy ZADARMO
Viac sa dozviete na www.sklenenyhrob.cz
 

VEP, spol. s r.o.
 
Spoločnosť VEP, spol. s r.o. bola založená v roku 1992. Už viac ako 26 rokov sa zaoberáme vývojom, výrobou a predajom technickej konfekcie. Na výstave budeme prezentovať sortiment oblečenia – tričká, polokošele, košele, mikiny, svetre, nohavice, prechodné a zimné bundy, topánky a doplnky k oblečeniu. Sortiment je svojim dizajnom a farebnosťou určený pre všetky úrovne zamestnancov pohrebných služieb. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť aj priamo v našom sídle v Bojniciach, alebo na stránke www.vep.sk  v sekcii Oblečenie – pohrebné služby.


 


 
                                                                                                    
 
Jana Lukášová - krejčovství            
   

A A A