streda, 17. októbra, 01:10
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 SENIOR EXPO 2018
Tlačová správa
Všeobecné informácie
Aktuality
Nomenklatúra
Záväzná prihláška
Newsletter
Zoznam vystavovateľov
Vystavovatelia sa predstavujú
Sprievodný program
Záverečná správa

SENIOR EXPO 2018

7. ročník výstavy potrieb pre seniorov

12.10. - 13.10.2018
 


VYSTAVOVATELIA SA PREDSTAVUJÚ

 KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY

V Kúpeľoch Vyšné Ružbachy sa spájajú dva prírodné liečivé faktory: termálne pramene minerálnych vôd a priaznivé klimatické podmienky. Liečebno-rehabilitačný proces sa opiera o blahodarné účinky minerálnej vody z termálneho prameňa Izabela, ktorý je kvalifikovaný ako prírodná liečivá voda, stredne mineralizovaná, hydrogenuhličitanová, vápenato – horečnatá, slabo  kyslá, vlažná a hypotonická.

 
                                                                                                                    

KÚPELE SLIAČ

Kúpele Vášho srdca, vyhľadávané kúpele pre jedinečné zloženie a liečivé účinky minerálnych vôd . Liečime srdcovo-cievne ochorenia, ženské choroby a ochorenia pohybového ústrojenstva. Okrem tradičných liečebných pobytov, ponúkame aj relaxačné a liečebné pobyty pre seniorov. Cenová dostupnosť , krásna príroda, kvalitné balneoterapeutické služby a pohostinnosť sú nosné piliere našej ponuky.
                                                                      

STELLATOUR

Zdravotnícke pomôcky - komplexné služby v oblasti zdravotníckych pomôcok a bezbariérových prístupov, zameranie pomôcok, úpravy a opravy pomôcok, bezplatný dovoz a zapožičanie pomôcok, inštalácia a poradenstvo.
                                                                  

SPIG

Ste ŤZP? Získajte zdvíhacie zariadenie so štátnym príspevkom do 95% ZADARMO! SPIG, s.r.o. je slovenský výrobca plošín pre imobilné osoby. Už 20 rokov dodáva kvalitné zdvíhacie zariadenia, ako sú plošiny, schodolezy, stoličkové výťahy, stropné zdvíhacie systémy. Pre svojich klientov z radov ŤZP pomáha riešiť doplatok až do 10% v rámci KLUBu SPIG a cez svoje Občianske združenie INAK OBDARENÍ.
                               
     
StarDOS n.o. 

StarDOS n.o.  je opatrovateľská a ošetrovateľská agentúra, poskytujúca službu starším občanom v domácom prostredí najmä v Trenčianskom kraji. StarDOS ponúka možnosť poskytovania dôveryhodnej, profesionálnej opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti, terénnou formou v našich domácnostiach. Princípom organizácie s dlhoročnými skúsenosťami je podporiť starostlivosť v prirodzenom, domácom prostredí klienta, skvalitniť a zdôstojniť život starším ľuďom.
   
     
ZDRAVÉ STRÁNKY

Poďte si uľahčiť každodenné činnosti - kompenzačné pomôcky nielen pre seniorov. Máme pre Vás riešenie, ak sa kvôli bolesti chrbta neviete učesať, či ostrihať si nechty alebo ak sa Vám zle obúvajú ponožky. Prípadne si príďte posilniť prsty a svaly dlane, aby ste ľahšie uchopili rôzne predmety. Naše pomôcky nájdete v stánku Zdravé stránky v pavilóne 1 na prízemí. Pre lepší život... 
         
     
     
     


A A A