piatok, 25. mája, 14:05
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 AUTO EXPO 2015
Aktuality
Všeobecné informácie
Nomenklatúra
Katalóg vystavovateľov
Prihláška
Prihláška do katalógu
Katalóg doplnkových služieb
Organizačné pokyny pre vystavovateľov
Fotogaléria
REKLAMA
www.beta.sk
www.pardon.sk
Nielen pánov zaujali prekrásne automobilové novinky na výstave Auto Expo 2015, ktorá sa dnes začala na trenčianskom výstavisku
 
Regionálni predajcovia automobilových značiek Mercedes-Benz, Jaguar, Renault, Mitsubishi, Citroën, Hyundai, Volvo, Land Rover, Dacia priviezli na trenčianske výstavisko horúce novinky, ale aj overené stálice svojich predajní.

   

____________________________________________________________________________________________________
 
Renault Kadjar privezie na trenčianske výstavisko spoločnosť Autoštýl
Prestaňte sa prizerať, začnite žiť.

Renault Kadjar je inšpiratívny, silný, pripravený na všetko. Nový crossover má atletické krivky v kombinácii s elegantnými líniami, výraznú prednú masku, sústredený výraz... Presedlajte na pohon všetkých 4  kolies a vyrazte do úžasnej krajiny. Renault Kadjar je robustné a bezpečné vozidlo, ktoré vnesie do vášho života nové emócie a splní vám tie najtajnejšie sny.
Všetky prednosti Renaultu Kadjar vám na výstave Auto Expo 2015 predstaví spoločnosť Autoštýl, ktorej poslaním je vytvárať hodnoty dôležité pre svojich zákazníkov, hľadať a nachádzať optimálne riešenia pre ich uspokojenie. AUTOŠTÝL je úspešná slovenská firma pôsobiaca na trhu v oblasti predaja a doplnkových služieb luxusných vozidiel dlhé roky. Ambíciou je byť najsilnejším poskytovateľom služieb a stabilným partnerom pre svojich klientov. Silnými hodnotami sú stabilita, spoľahlivosť a odbornosť vo vzťahu k zákazníkom, partnerom a zamestnancom.
   
  
____________________________________________________________________________________________________

RIDE & DRIVE SHOW – KONE feat. MERCEDES-BENZ GLE KUPÉ
Kôň a Auto Expo. Konská sila nielen pod kapotou.
 
Tretí augustový víkend 15. - 16. 8. 2015 Vás zahltí dupot konských kopýt počas najväčšej konskej show v Trenčíne. Výstavisko EXPO CENTER spojí umenie parkúrových jazdcov a umenie manipulácie s automobilom.
Počas Ride & Drive show (16.8.) rozvíria piesok a svoje sily si zmerajú divoké kone ovládané parkúrovými jazdcami a novinka z dielne Mercedes-Benz GLE kupé, za volantom ktorej sa predstavia známe osobnosti pod dohľadom odborníka zo spoločnosti Motor-Car Trenčín s.r.o., ktorá pôsobí v Trenčianskom kraji ako obchodno-servisné centrum vozidiel značky Mercedes-Benz.
„Mercedes-Benz GLE Kupé je kombináciou prvkov vozidla kategórie SUV a kupé, jeho jazdné vlastnosti zase kombináciou výkonu a agilnosti. Výsledkom je vozidlo so športovým charakterom, aké tu ešte nebolo – vozidlo určené pre ľudí, ktorí chcú zanechať dojem“, novinku nám predstaví riaditeľ spoločnosti Ing. Andrej Heleš.
 
Ak vás láka pohľad na napínavé duely známych osobností na jednej z najvýkonnejších štvorkolesových mašín MERCEDES-BENZ KUPÉ GLE v spojení s vynikajúcimi výkonmi prakúrových jazdcov, nenechajte si ujsť tento zážitok a príďte na trenčianske výstavisko, kde sa bude konať RIDE & DRIVE SHOW 2015 už v nedeľu 16.8. od 14.00 hod.
 


Všetko pre rodinu - CITROËN C4 CACTUS na výstave AUTO EXPO 2015
 
Citroën C4 CACTUS oslavuje 1. superúspešný rok, keď získal viac ako 30 ocenení za dizajn. Zosúlaďuje štýl a jednoduchosť v používaní v každodennom živote. Ponúka silné grafické a funkčné elementy. Citroën C4 CACTUS je crossover s novým štýlom a optimistickým dizajnom. Citroën C4 CACTUS vyjadruje svoju odvážnu osobnosť prostredníctvom estetických a zároveň funkčných prvkov, ako napríklad štýlové a praktické strešné nosiče. Predná časť vozidla sa vyznačuje technologickým svetelným podpisom s denným LED osvetlením, ktoré zvýrazňuje štíhle svetlomety zabudované do Airbump® prvkov. Airbump® predstavuje úspešné spojenie štýlu a funkčnosti. Táto svetová exkluzivita značky chráni karosériu vášho vozidla pred drobnými nárazmi a škrabancami a vizuálne dotvára štýl vozidla.
        
V čom spočíva tajomstvo Airbump®? Množstvo vzduchových kapsúl pod pružným povrchom z TPU (termoplastického polyuretánu), ktorého poddajný charakter pohlcuje malé nárazy a poskytuje lepšiu odolnosť proti škrabancom. Citroën C4 CACTUS je pozvánkou na pohodlnú jazdu.
Spoločnosť VIDLIČKA, s.r.o. je Vám na blízku nie len v čase predaja nového vozidla, ale taktiež pri starostlivosti o Vaše auto.


Hviezdne SUV Mitsubishi ASX

 
Mitsubishi ASX posúva triedu crossoverov o kategóriu vyššie. Dosahuje v rámci svojej triedy mimoriadne nízku kombinovanú spotrebu iba 5 l/100 km a jeho ohromný batožinový priestor s objemom až 488 l odvezie všetko, čo si so sebou potrebujete vziať na dovolenku. Mitsubishi ASX je presne šitý na mieru Vášmu životu - má nový dynamický štýl a pýši sa modernými technológiami a výbavou, ktorá uspokojí aj ten najaktívnejší životný štýl. Využíva osvedčený voliteľný pohon 4x4, ktorý nadväzuje na viac než 80-ročnú tradíciu značky Mitsubishi vo výrobe vozidiel s pohonom všetkých kolies. Ženy na ňom ocenia najmä asistent rozjazdu do kopca, ktorý zabraňuje nechcenému cúvnutiu, alebo parkovaciu kameru, ktorá poskytne perfektný prehľad o dianí za vozidlom. Keď si sadnete za volant, zistíte, že aj napriek svojmu aerodynamickému tvaru Vám model ASX poskytuje prekvapivo zvýšenú polohu sedadla.
    
V kombinácii so zošikmeným tvarom prednej kapoty poskytuje lepší výhľad na cestu, aby manévrovanie s vozidlom bolo jednoduchšie a bezpečnosť vyššia. Zvýšený posed rovnako umožňuje ľahšie nastupovanie a vystupovanie. O Vaše pohodlie a bezpečnosť sa taktiež postará až 7 airbagov a klimatizácia už v základnej výbave. S motorom 1.8 DI–D MIVEC je zároveň prvým dieselom na svete s variabilným časovaním ventilov medzi osobnými automobilmi.
Vďaka Mitsubishi ASX sa pre Vás stanú kratšie aj dlhšie trasy ešte komfortnejšie.
____________________________________________________________________________________________________


Celkom nový Hyundai Tucson je vo všetkom lepší

Nenechajte si ujsť už 15. - 16. augusta 2015 na výstave AUTO EXPO v Trenčíne a v showroome spoločnosti AUTO MP na Bratislavskej ul. v Trenčíne nový Hyundai Tucson.
 
Zdokonalený dizajn fluidic sculpture. Pôsobivý komfort a pohodlie. Príkladná jazdná dynamika a bezpečnosť.
Nový Hyundai Tucson prichádza ako náhrada za model ix35 a menom nadväzuje na prvú generáciu stredného SUV, ktorá sa aj na Slovensku celkom dobre predávala.
Odvážny a športový vzhľad je dosiahnutý rafinovanými a plynulými plochami, dobre definovanými líniami a vyváženými proporciami. Sebavedomý postoj úplne nového modelu Hyundai Tucson signalizuje skutočne atletickú postavu, tešiacu sa na jazdu. Všetko sa to začína plynulými líniami LED svetiel vychádzajúcimi z prednej mriežky chladiča, prechádza cez dynamicky vykrojené boky a je zakončené širokou expresívnou zadnou časťou.
Moderné technológie umožňujú zvyšovať výkon a krútiaci moment pri motoroch s menším objemom a zároveň pri znížení spotreby paliva. Ukážkovým príkladom je nový turbomotor 1,6 l T-GDI motor spojený so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DCT. Úplne nový Tucson kombinuje príkladnú jazdnú dynamiku s premysleným štýlom.
  
 
 

____________________________________________________________________________________________________

Nové kupé GLE predstaví spoločnosť Motor-Car Trenčín na výstave AUTO EXPO 2015

Značka Mercedes-Benz s novým kupé Triedy GLE prvýkrát obsadila segment veľkopriestorových kupé kategórie SUC.

Jeho dizajn je kombináciou prvkov vozidla kategórie SUV a kupé, jeho jazdné vlastnosti zase kombináciou výkonu a agilnosti. Výsledkom je vozidlo, aké tu ešte nebolo – vozidlo určené pre ľudí, ktorí chcú zanechať dojem.

V umení konštruovania automobilov je nové kupé Triedy GLE predstaviteľom nového expresionizmu. S napínavými líniami, širokými ramenami a mohutne stvárnenými povrchmi. Silueta charakteristická pre kupé a široký rozchod kolies dodávajú vozidlu kategórie SUV celkom novú a mimoriadne individuálnu dynamiku a dominantnosť.
  

Nové kupé Triedy GLE je vydareným spojením vozidla kategórie SUV a kupé. Dizajn vyžaruje športový charakter a prevahu. Kupé sa svojimi proporciami jasne odlišuje od Triedy GLE: je rozhodne širšie o 77 milimetrov a dlhšie o 96 milimetrov, zato je nižšie o 28 milimetrov, vďaka čomu je vozidlo zároveň impozantnejšie a športovo bližšie k vozovke.

https://sk-sk.facebook.com/MCTrencin
_____________________________________________________________________________________________________

Kúpou vozidla sa starostlivosť oň začína!

 

Spoločnosť VIDLIČKA splnením prísnych podmienok značky získala ako jeden z prvých podnikateľských subjektov autorizáciu značky Citroën pre región.

Cieľom spoločnosti VIDLIČKA je poskytovať kvalitné predajné a popredajné /servisné/ služby, erudované poradenstvo v oblasti predaja a servisu vozidiel, finančné poradenstvo na financovanie kúpy vozidla a služby v oblasti poistenia - návrh a uzatvorenie PZP a KASKO.
Našou prioritou je získavanie si Vašej priazne a dôvery ako klienta, ktorý je z blízkeho regiónu, kde pôsobí naša spoločnosť, aby sme Vám boli na blízku nie len v čase predaja nového vozidla, ale taktiež pri starostlivosti o Vaše auto.

        


Naše popredajné služby majú v regióne výborné meno aj vďaka tomu, že poznáme našich klientov a oni nám dôverujú.
_____________________________________________________________________________________________________

Mercedes-Benz už viac ako 20 rokov v Trenčíne


Najstaršiu automobilku na svete zastupuje v celom trenčianskom kraji už viac ako 20 rokov spoločnosť Motor-Car Trenčín, s.r.o., ktorá je autorizovaným obchodno-servisným strediskom vozidiel značky Mercedes-Benz, prioritami ktorej sú najmä individuálny prístup k zákazníkovi a kvalita popredajných služieb.

Spoločnosť Motor-Car Trenčín patrí podľa renomovaných hodnotení medzi najuznávanejšie firmy na Slovensku a v službách je dlhodobo v prvej desiatke. Počas výstavných dní AUTO EXPO nám predstaví svoj nový prírastok do rodiny – Mercedes-Benz GLE COUPE.

https://sk-sk.facebook.com/MCTrencin
   

____________________________________________________________________________________________________
Automobilová udalosť v Trenčíne sa už blíži...

Po prvýkrát sa na výstave AUTO EXPO 2015 predstaví trenčianska spoločnosť AUTO MP, ktorá je autorizovaným predajcom a servisom automobilov MITSUBISHI a HYUNDAI. Najväčšia automobilová udalosť v Trenčíne poteší milovníkov všetkých áut, rýchlej jazdy a skvelých značiek.

Nové modely, krásne línie a silné motory – to všetko Vás čaká už 15. - 16. 08.2015.
Nezabudnite!!
     
 
____________________________________________________________________________________________________

POLARIZAČNE OKULIARE  chránia Vaše oči
!

Slnečné okuliare nie sú dnes už iba módny doplnkom, ale v prvom rade majú slúžiť na ochranu  našich očí pred UV žiarení. Český distribútor nám pri príležitosti 9. ročníka výstavy AUTO EXPO 2015 na trenčianskom výstavisku predstaví kvalitné polarizačné slnečné okuliare, ktoré sú ideálnym partnerom na cestách.
Blokujú ožiarenie a UV svetlo, zabezpečia Vám, že môžeme vidieť jasnejšie a Vaše oči sú chránené pred škodlivým žiarením. Poskytujú vysokú úroveň ostrosti videnia a vynikajúce vnímanie farieb.

Nezabudnite – oči treba chrániť!
      ____________________________________________________________________________________________________


 


Trenčianske výstavisko opäť poteší milovníkov áut

Tretí augustový víkend (15. – 16.8.) pripravilo deviaty ročník výstavy automobilov a príslušenstva Auto Expo 2015. Regionálni predajcovia automobilov na ňom predstavia horúce novinky, ale aj overené stálice svojich predajní. Návštevníci budú mať možnosť objavovať krásu a vlastnosti rôznych značiek, ktoré budeme postupne predstavovať aj na našej internetovej stránke.

Spoločne s výstavou Auto Expo sa v areáli trenčianskeho výstaviska budú konať aj výstavy Kôň a Detský svet.

Nenechajte si ujsť víkend plný zábavy, zážitkov a adrenalínu.


 
 

  Print
ELO SYS 2018

23
ELO SYS 2018

24
ELO SYS 2018

25
262728293031GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

1
GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

2
345678910
Kalendár výstav   23. mája - 10. júna

A A A