nedeľa, 24. marca, 22:03
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 KAMENÁR 2018
Aktuality
Všeobecné informácie
Záväzná prihláška
Sprievodný program
Vystavovatelia sa predstavujú
Tlačová správa
REKLAMA
www.tezebni-unie.cz

KAMENÁR 2018

15. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie

8.11. - 10.11.2018
 


VYSTAVOVATELIA SA PREDSTAVUJÚ
 

Kamenárstvo Pavol Fabo 

predaj gravírovacích strojov pre kamenárstva.

                                                                             

 JUHOKAMEŇ s.r.o.

Našou hlavnou činnosťou je spracovanie prírodného kameňa a dodávanie hotových kamenárskych výrobkov kamenárskym firmám a konečným zákazníkom. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti spracovania prírodného kameňa a snažíme sa o neustále inovácie. Zakúpili sme najnovšie stroje na automatické leštenie materiálu, pieskovač a mnoho ďalších pracovných nástrojov, ktoré nám pomáhajú vyhovieť súčasným trendom. Výroba je sústredená v moderných výrobných halách o celkovej rozlohe 2 000 m2. Disponujeme najväčšími skladovými zásobami na Slovensku: až 6000 m2 rezaných dosiek, okolo 600 kusov pomníkov, doplnky na cintorín, kríže, lampáše, vázy a náradia pre kamenárske účely. Počas posledných 20 rokov sme sa stali jedným z najväčších kamenárskych firiem na Slovensku a snažíme sa udržať našu dobrú povesť.
 

STOCO stone company


Už samotné slovo výroba v nás vyvoláva emóciu niečoho výnimočného, niečoho čo nie je bežné, niečoho čo človek dokáže vytvoriť a vdýchnuť tomu dušu. Spoločnosť Stoco s.r.o. v rámci poskytovania komplexných služieb zabezpečuje realizáciu zákaziek od projektu cez výber materiálov až po samotnú montáž. Realizáciu projektov zabezpečuje odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Spojenie najnovších technológií, skúseného a odborne vzdelaného personálu nám umožňuje napĺňať predstavy a fantázie našich klientov. Samotná výroba spoločnosti je dosť špecifická, ale nakoľko možnosti využitia produktov sú veľmi rozmanité a môžu sa využívať tak v interiérovom ako aj exteriérovom prostredí je aj výroba v našej spoločnosti rozdelená do dvoch základných divízií.
•  Veľkoobchodná divízia výroby je orientovaná výlučne na spoločnosti, ktoré sa zaoberajú spracovaním a predajom kameňa, čiže kamenárstva. To znamená predaj doskoviny, rezanie, leštenie a tvarovanie. Pre ich potreby vieme vyrezávať a tvarovať aj veľmi zložité a atypické objekty.
•  Maloobchodná divízia výroby ja zameraná výlučne na interiérové a exteriérové stavebné prvky, ktoré sa vždy robia na mieru každého zákazníka. Na základe dlhoročnej spolupráce s architektami  a odborníkmi zo stavebných spoločností vieme predstavy a návrhy riešenia našich zákazníkov usmerňovať.
 
 

DiaSegment.SK

Diamantové nástroje a sortiment pre kamenárov
Spoločnosť DiaSegment s.r.o. sa zaoberá vývojom a predajom profesionálnych diamantových nástrojov, sortimentom pre kamenárstvo a kamenárskymi potrebami. Kompletný sortiment spoločnosti nájdete na www.diamantovykotuc.sk.

Vavrovič s.r.o., Piešťany

potreby pre kamenárov, náhrobné doplnky, brúsne a rezné kotúče, ošetrujúce prípravky a lepidlá na kameň, náradie a nástroje pre kamenárov

 
  
   

A A A