streda, 19. decembra, 08:12
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 JAHRADA 2018
Všeobecné informácie
Záväzná prihláška
Katalóg doplnkových služieb
Newsletter
Súťaž
Prihlášky na súťaže
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Tlačová správa
Výsledky súťaží
Záverečná správa
Fotografie z výstavy
REKLAMA
www.zahradkar.org
www.pluska.sk/izahradkar/

JAHRADA 2018

9. ročník výstavy ovocia a potrieb pre záhradkárov a včelárov, výstava farmárskych produktov

12.10. - 13.10.2018
 


ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV
               
Pavilón 7              
  BIOPLANT, s.r.o., Ostratice        
  BONUM - odbytové združenie        
  DANUBIUS FRUCT, s.r.o., Dunajská Lužná      
  Emilove Sady - Ovocinársko - výrobné družstvo Dvory nad Žitavou
  Ovocinárska únia SR          
  PLANTEX, s.r.o., Veselé pri Piešťanoch      
  Poľnohospodárske družstvo Čachtice      
  SK FRUIT - odbytové združenie        
  Slovenský zväz záhradkárov            
  Stredná odborná škola Pruské            
  Stredná odborná škola Rakovice        
  Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska  Modra   
  Stredná odborná škola záhradnícka Piešťany    
  ÚKSÚP Veľké Ripňany        
  Zväz zeleninárov a zemiakarov Slovenska            
               
Pavilón 5,6            
               
  Antik Flowers, Nitra          
  Černotová Edita, Liptovský Hrádok      
  Daniela Pataiová          
  Ivake s.r.o., Banská Bystrica        
  Janka Valdman - MIJA        
  Jozef Erdély, Oponice            
  Ladislav Nagy - SAIKEI, Bratislava            
  Marián Mečiar, Kremnica            
  MIHA s.r.o., Trenčín            
  Milan Pilát ADRI          
  Slovenský zväz včelárov            
  Zepter Slovakia, Bratislava            
               
Pavilón 1              
vestibul  Believe, Banská Bystrica            
  Ján Šútor čokoládovňa Monika, Okoč            
  Jaroslav Mačej ARBESTA CA        
  Nemček, Trenčín            
               
Vonkajšia            
plocha              
  Andrea Jakubíková, Nitra        
  Dominik Hašek, Ostrava - Hrabová            
  Jana Gombalová, Tŕnie            
  Kielkowska Izabela, Rybnik             
  Zdenko Slávik, Nitra            
  Ing. Andrea Ragulová, Tr. Stankovce            
  Marián Beliš Mabel, Svidník            
  Peter Mezey, Negri            
  Šušmák Pavol, Horné Vestenice            
               

  Print
1718192021222324252627282930311234
Kalendár výstav   17. decembra - 04. januára

A A A