streda, 17. októbra, 01:10
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 JAHRADA 2018
Všeobecné informácie
Záväzná prihláška
Katalóg doplnkových služieb
Newsletter
Súťaž
Prihlášky na súťaže
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Tlačová správa
Výsledky súťaží
Záverečná správa
REKLAMA
www.zahradkar.org
www.pluska.sk/izahradkar/

JAHRADA 2018

9. ročník výstavy ovocia, potrieb pre záhradkárov a včelárov a farmárskych produktov

12.10. - 13.10.2018
 


ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV
               
Pavilón 7              
  BIOPLANT, s.r.o., Ostratice        
  BONUM - odbytové združenie        
  DANUBIUS FRUCT, s.r.o., Dunajská Lužná      
  Emilove Sady - Ovocinársko - výrobné družstvo Dvory nad Žitavou
  Ovocinárska únia SR          
  PLANTEX, s.r.o., Veselé pri Piešťanoch      
  Poľnohospodárske družstvo Čachtice      
  SK FRUIT - odbytové združenie        
  Slovenský zväz záhradkárov            
  Stredná odborná škola Pruské            
  Stredná odborná škola Rakovice        
  Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska  Modra   
  Stredná odborná škola záhradnícka Piešťany    
  ÚKSÚP Veľké Ripňany        
  Zväz zeleninárov a zemiakarov Slovenska            
               
Pavilón 5,6            
               
  Antik Flowers, Nitra          
  Černotová Edita, Liptovský Hrádok      
  Daniela Pataiová          
  Ivake s.r.o., Banská Bystrica        
  Janka Valdman - MIJA        
  Jozef Erdély, Oponice            
  Ladislav Nagy - SAIKEI, Bratislava            
  Marián Mečiar, Kremnica            
  MIHA s.r.o., Trenčín            
  Milan Pilát ADRI          
  Slovenský zväz včelárov            
  Zepter Slovakia, Bratislava            
               
Pavilón 1              
vestibul  Believe, Banská Bystrica            
  Ján Šútor čokoládovňa Monika, Okoč            
  Jaroslav Mačej ARBESTA CA        
  Nemček, Trenčín            
               
Vonkajšia            
plocha              
  Andrea Jakubíková, Nitra        
  Dominik Hašek, Ostrava - Hrabová            
  Jana Gombalová, Tŕnie            
  Kielkowska Izabela, Rybnik             
  Zdenko Slávik, Nitra            
  Ing. Andrea Ragulová, Tr. Stankovce            
  Marián Beliš Mabel, Svidník            
  Peter Mezey, Negri            
  Šušmák Pavol, Horné Vestenice            
               
A A A