sobota, 17. novembra, 20:11
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 TRENČÍN MESTO MÓDY 2018
Aktuality
Všeobecné informácie
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Vstupné

TRENČÍN MESTO MÓDY 2018

Kontraktačno - predajná výstava. Organizátor: Ultramax, s.r.o,Trenčin

14.9. - 15.9.2018
 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV PODĽA PAVILÓNOV

PAVILÓN Č. 1 - PRÍZEMIE

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

názov firmy

sídlo

 

č. stánku

ARMO-SK s. r. o.

Bratislava

1. príz.

15

Bikinies Mgr. Natália Frgelcová

Reca

1. príz.

16

Crazystep - Iveta Krausková

Prievidza

1. príz.

1

Daša Kozmérová - Bubulákovo

Šaľa

1. príz.

19

Flyers Coffee

Trenčín

1. príz.

27

Happystore - PhDr. Ivana Klučiariková

Žilina

1. príz.

9

Hodvábenie Ing. Magdaléna Husárová

Trenčín

1. príz.

25

Ing. Karol Hattas - SPS

Nitra

1. príz.

17

KARIN POYEL

Bratislava

1. príz.

18

KORMÚTHOVÁ Kristína

Bratislava

1. príz.

26

LAURA GOLD, s. r. o.

Trenčianska Turná

1. príz.

24

Ľubica Dóczyová - Svadobný salón Ľubica

Sokolovce

1. príz.

23

Marika Kubicová - MOOM

Čadca

1. príz.

2

Mgr. Katarína Blaško Švecová

Bratislava

1. príz.

11

Miaro Szaszu - šperky

Bratislava

1. príz.

12

MINIOO Fashion by Kids

Trnava

1. príz.

3

Niche group s.r.o.

Bratislava

1. príz.

28

OLLO handričky Vladimíra Kuššová

Nitra

1. príz.

5

RELLECIGA - Marián Glett

Čadca

1. príz.

8

ScarySilver - Ing. arch. Tamara Kostovská

Bratislava

1. príz.

13

Sidumilu - Anna Judiaková

Novoť

1. príz.

7

TEMPO móda plus, s.r.o.

Ladce

1. príz.

10

TIFFANY s.r.o.

Bratislava

1. príz.

6

TOPANKOVO

Bratislava

1. príz.

20

VÚTCH - CHEMITEX, spol. s r.o.

Žilina

1. príz.

14

Yoginess s.r.o.

Žilina

1. príz.

21

Zumbucca - Zuzana Bakičová

Banská Bystrica

1. príz.

4

 

 

 

 

 

 

 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV PODĽA PAVILÓNOV

PAVILÓN Č. 1 - POSCHODIE

STREDNÉ ODBORNÉ A UMELECKÉ ŠKOLY,  VÝROBCOVIA “HAND MADE”

názov firmy

sídlo

 

č. stánku

Alex Bieliková - šperky

Trenčín

1. posch.

52

Eleonora Gašková - ELEONÓRA

Košice

1. posch.

35

ESSENS - Slavomír Jaščur

Trenčín

1. posch.

34

FUN Step - Barbora Hanicová

Partizánske

1. posch.

50

Hanková Maťka Paverpol obrazy

Kšinná

1. posch.

30

Harvey House s.r.o.

Žiar nad Hronom

1. posch.

37

Hesty s.r.o.

Prešov

1. posch.

46

Horbanová Janette Kabelky

Štúrovo

1. posch.

36

LK KLOBUČNÍCTVO Ing. Ladislav Kyslen

Nitra

1. posch.

53

LA FABRIC Daniela Karlíková

Vrbové

1. posch.

32

Lazoet - Klaudia Sumegová

Tvrdošín

1. posch.

47

LeilaFashion - Lenka Pomajbová

Lúka

1. posch.

31

T. LEPIDI šperky

Ostrava, CZ

1. posch.

43

LILLE - Egyptská hlinka

Sučany

1. posch.

49

Lucia Švecová Dezert

Bratislava

1. posch.

45

MANUZONA Ľubica Noemi

Pezinok

1. posch.

38

Mizeráková Mária - čipkárstvo

Pobedim

1. posch.

39

MODROTLAČ Peter Trnka

Ivanka pri Dunaji  

1. posch.

42

Muudswing

Bratislava

1. posch.

33

One Socks - KAMIKADZE, s.r.o.

Trenčín

1. posch.

54

Petra Kovacs - módna dizajnérka

Bratislava

1. posch.

44

SAIRAM atelier Škorvanová Mária

Bytča

1. posch.

48

SOŠ Bánovce

Bánovce nad Bebravou

1. posch.

57

SOŠ J. A. Baťu

Partizánske

1. posch.

61

Šperkárska škola - SOŠ Mokrohájska

Bratislava

1. posch.

63

Spojená škola Tokajícka

Bratislava

1. posch.

58

Stredná odborná škola  Púchov

Púchov

1. posch.

59

Stredná priemyselná škola Samuela Mikovíniho

Banská Štiavnica

1. posch.

60

Stredná umelecká škola Trenčín

Trenčín

1. posch.

55

Súkromná škola dizajnu

Bratislava

1. posch.

62

TU AD - Fakulta PT Púchov

Púchov

1. posch.

56

Wrtulka DESIGN Zrkadlo o.z.

Šuňava

1. posch.

51

 

 

 

 

 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV PODĽA PAVILÓNOV

PAVILÓN Č. 5

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

názov firmy

sídlo

 

č. stánku

AB MODA Andrea Bocková

Hnojník, CZ

5.

89

Ateliér Donát

Poděbrady, CZ

5.

99

Atelier LUZ - Lucia Žiak Roháčová

Bratislava

5.

100

Beach Swan

Brno, CZ

5.

98

BORTOLAMI Collection

Bratislava

5.

88

drobne - store & atelier

Bratislava

5.

95

Feketeová Mária - šperky

Bratislava

5.

102

Greg & Rich, s. r. o.

Nové Mesto nad Váhom

5.

105

Luminia Natalia Gaplovska

Bratislava

5.

97

Megatex Plus, spol. s r.o.

Žilina

5.

96

NIKI CASSOLOVÁ

Praha, CZ

5.

94

PARTA slovenské ľudové umenie, Jana Kucbeľová

Detva

5.

92

Petra Toth, s.r.o.

Belá

5.

90

Poulová Lenka + HE & SHE s.r.o.

Trenčín

5.

104

SANKA GROUP s.r.o.

Šamorín

5.

93

SHPERKA - Mgr. Barbora Šperková

Pezinok

5.

103

St.Kristof - Lucia Krištofíková

Nitra

5.

91

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Svit

5.

106

Yoora studio

Bratislava

5.

101

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV PODĽA PAVILÓNOV

PAVILÓN Č. 6

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

názov firmy

sídlo

 

č. stánku

ADMIRÁL s.r.o.

Galanta

6.

76

ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová

Košice

6.

78

Ateliér Mon, s.r.o.

Žilina

6.

87

AVENIR - Jana Koperová

Čadca

6.

86

ELITE a.s.

Praha, CZ

6.

70

Feňovčíková Terézia - módna dizajnérka

Bratislava

6.

79

Helkon Ruharlparl

Hungary

6.

75

INFINITE  Rosa - Ing. Soňa Rosová

Trenčín

6.

82

Intimate Stories Ltd.

London, GB

6.

73

Jankiv siblings - Karolína Jankivová

Prešov

6.

77

Jenny Jeshko

Bratislava

6.

83

Kozáková Dominika - módna dizajnérka

Bratislava

6.

81

Lemonky

Bratislava

6.

71

Lombardi Fashion House

Bratislava

6.

74

Mazumis

Bratislava

6.

72

Vivien Babicová - módna dizajnérka

Bratislava

6.

80

Vrábeľová Martina - módna dizajnérka

Praha, CZ

6.

84

ZDA Partizánske

Partizánske

6.

85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV PODĽA PAVILÓNOV

PAVILÓN Č. 7

PROGRAMOVÉ CENTRUM

EXPOZÍCIE MÓDNYCH NÁVRHÁROV

názov firmy

sídlo

 

č. stánku

BREAK magazín

Bratislava

7.

113

DANYELA ART

Bratislava

7.

111

KATTIVA

Bratislava

7.

110

Kaviareň LAVANTE

Dubnica nad Váhom

7.

107

KRASOTIKA

Čadca

7.

108

Lýdia Eckhardt  - módny salón

Bratislava

7.

114

MIX MODEL MANAGEMENT

Bratislava

7.

112

NYMFA BodyWear

Trenčín

7.

109

UNCINO

Miláno, IT

7.

109

PROGRAMOVÉ CENTRUM

 

7.

115

 

STRAVOVANIE V PAVILÓNOCH

 

Pavilón č. 1 – prízemie/ vestibul

Reštaurácia | Káva Flyers Coffee | NICHE WINE

 

Pavilón č. 3 – prízemie

INTERIÉR  - Restaurant Facility System Hub| Caffe CARRARO

EXTERIÉR - Street Food - Facility System Hub

 

Pavilón č. 7

Kaviareň – spoločnosť  LAVANTE

 

Pred  pavilónom č. 5

GASTRO-SYST - vonkajšia reštaurácia

 

DETSKÝ KÚTIK   Pavilón č. 3 – poschodie

Počas výstavy môžete využiť našu novinku, stráženie detí v detskom kútiku v pavilóne č. 3 v centre kreatívneho vzdelávania KREATIVO.

Cena 2,00 € / hod. pre deti vo veku 4 – 12 rokov.

Zodpovedná osoba p. Michalková (0918 883 505).


  Print
15KALI

16
ŠPORT FESTIVAL 2018

17
181920212223BURZA STAROŽITNOSTÍ A GAZDOVSKÉ TRHY

24
2526272829VINUM LAUGARICIO 2018

30
VINUM LAUGARICIO 2018

1
23
Kalendár výstav   15. novembra - 03. decembra

A A A