utorok, 18. septembra, 23:09
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 TRENČÍN MESTO MÓDY 2018
Aktuality
Všeobecné informácie
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Vstupné

TRENČÍN MESTO MÓDY 2018

Kontraktačno - predajná výstava. Organizátor: Ultramax, s.r.o,Trenčin

14.9. - 15.9.2018
 

PROGRAM MÓDNYCH PREHLIADOK

PROGRAMOVÉ  CENTRUM  pavilón č. 7

PIATOK  14.9.2018

moderuje:  Valér Ferko

 

 

10.30 - 10.45              MINIOO Fashion by Kids, Trnava     

10.45 - 11.00              Harvey House s.r.o.,  Žiar nad Hronom       

11.00 - 11.30              Yoginess s.r.o., Žilina

11.30 - 12.00              Ľubica Dóczyová - Svadobný salón Ľubica, Sokolovce

12.00 - 12.30              BORTOLAMI Collection, Bratislava

12.30 - 13.00              Ateliér Donát, Poděbrady, CZ

13.00 - 13.30              ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová, Košice

13.30 - 14.00              KARIN POYEL, Bratislava

14.00 - 14.15               KATTIVA -  Ivana Gáborík & Katarína Jakeš,  rozhovor s ambasádorkami veľtrhu TMM

14.15 - 14.30              UNCINO, Miláno, IT

14.30 - 15.00               Jana Kucbeľová: Odetí do krásy - rozhovor s autorkou

encyklopedicko-zážitkovej publikácie o kráse slovenských krojov

15.00 - 15.15              AB MODA Andrea Bocková, Hnojník, CZ

15.15 - 15.30              Sidumilu - Anna Judiaková, Novoť

15.30 - 15.45              RELLECIGA, Čadca

15.45 - 16.00               Lýdia ECKHARDT: Bežať šťastiu oproti, rozhovor s autorkou

knihy, ktorá je úspešnou slovenskou módnou návrhárkou

16.00 - 16.30              AVENIR - Jana Koperová, Čadca

16.30 - 17.00              Zuzana Haková FASHION ART, Košice

17.00 - 17.30              Vrábeľová Martina, Praha, CZ

 

***

 

20.00 - 22.00              Fashion show LÝDIA ECKHARDT „S LÁSKOU“

vstup na pozvánky

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM MÓDNYCH PREHLIADOK

PROGRAMOVÉ  CENTRUM  pavilón č. 7

SOBOTA   15.9.2018

moderuje:  Valér Ferko, Karin Majtánová

 

10.00 - 10.15              Marika Kubicová – MOOM, Čadca  

10.15 - 10.30              Ľubica Dóczyová - Svadobný salón Ľubica, Sokolovce

10.30 - 10.45              KARIN POYEL, Bratislava      

10.45 - 11.00              Vrábelová Martina, Praha, CZ         

11.00 - 11.15              Bikinies Mgr. Natália Frgelcová, Reca

11.15 - 11.30              Mazumis, Bratislava

11.30 - 11.45              Atelier LUZ - Lucia Žiak Roháčová, Bratislava

11.45 - 12.00              RELLECIGA, Čadca

12.00 - 12.15              SANKA GROUP s.r.o., Šamorín

12.15 - 13.30              TOP DIZAJNER ROKA 2018 – módne prehliadky nominovaných

mladých dizajnérov:

                        • VIVIEN BABICOVÁ                • PAVOL DENDIS

                        • TERÉZIA FEŇOVČÍKOVÁ     • PETRA KOVACS

                        • DOMINIKA KOZÁKOVÁ       • LUKÁŠ KRNÁČ 

                        • LAY SEDLÁKOVÁ                  • SILVIA FRÖHLICH ZREBNÁ

13.30 - 13.45              BORTOLAMI Collection, Bratislava

13.45 - 14.00              Mišena JUHÁSZ, Lastomír (Michalovce)

14.00 - 14.15              Lombardi Fashion House, Bratislava

14.15 - 14.30              Ateliér Donát, Poděbrady, CZ

14.30 - 14.45               Jana Kucbeľová: Odetí do krásy - rozhovor s autorkou

encyklopedicko-zážitkovej publikácie o kráse slovenských krojov

14.45 - 15.00              UNCINO, Miláno, IT  

15.00 - 15.30              Timea Tungliová Vörösová, uznávaná vlasová štylistka

Veľká účesová show

15.30 - 15.45              AVENIR - Jana Koperová, Čadca

15.45 - 16.00               Lemonky, Bratislava

16.00 - 16.15              ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová, Košice

16.15 - 16.30               Krása rokmi pretkaná“ - módna prehliadka slovenských ľudových krojov,  Technik - Vysokoškolský umelecký súbor STU & Folklormania

16.30 - 17.30              ZLATÁ FATIMA & TOP DIZAJNER ROKA 2018

Slávnostné vyhlásenie ocenení a víťazov projektu

17.30 - 18.00              Ukončenie 2.ročníka medzinárodného módneho veľtrhu TMM

 

 

 

 

STAGE EXTERIÉR

PIATOK       14.9.2018

Moderuje:  Filip Jankovič

 

10.30 – 10.40                     Privítanie návštevníkov

a otvorenie veľtrhu      

 

10.45 – 11.00                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MOONRISE Fashion, Martin

 

11.05 – 11.20                     Tancujúce tigríky

                                               detská tanečná skupina

 

11.30 – 11.50                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MOE Kids, Bratislava

 

12.00 – 12.20                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti

 

12.30 – 12.45                     Módna prehliadka detskej módy

                                               EVEN Slovakia, Bratislava

 

12.50 – 13.05                     Súťaže pre deti 

                                               Filip Jankovič

 

13.10 – 13.30                     Módna prehliadka detskej módy

                                               COMFYshop.sk, Svätý Jur

 

13.35 – 13.55                     Módna prehliadka detskej módy

                                               Alpha Apparel Baby, Bratislava

 

14.00 – 14.20                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti

 

14.30 – 14.50                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MIRAU, Košice

 

15.00 – 15.20                     Tancujúce tigríky

                                               detská tanečná skupina

 

15.30 – 15.50                     Módna prehliadka detskej módy

                                               ZUPPA Design, Tomášov

 

15.55 – 16.10                     Urban Ethnic Crew

                                               hiphopová tanečná skupina

 

16.15 – 16.30                     Módna prehliadka detskej módy

                                               LoowFAT KIDS, Praha

 

16.35 – 16.45                     Exhibícia v karate – ukážky KATA

Real team TN - Michelle Grznárová, Ekonóm Trenčín – Linda Predanócy

 

16.50 – 17.30                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

 

STAGE  EXTERIÉR

SOBOTA     15.9.2018

Moderuje:  Filip Jankovič

 

09.10 – 09.30                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti

09.35 – 09.50                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MOONRISE Fashion, Martin

10.00 – 10.20                     Bambuľa

                                               detská tanečná skupina

10.25 – 10.40                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MOE Kids, Bratislava

 

10.45 – 11.00                     Exhibícia v karate – ukážky KATA

Real team TN - Michelle Grznárová, Ekonóm Trenčín – Linda Predanócy

 

11.05 – 11.55                     Detská kapela PACI PAC

                                               koncert

12.00 – 12.45                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti  + skúška BABY BAND 12.45 - 13.15

13.15 – 13.30                     Módna prehliadka detskej módy

                                               EVEN Slovakia, Bratislava

 

13.35 – 14.35                     Koncert BABY BAND v produkcii Fíha Tralala 

                                              

14.40 – 14.55                     Módna prehliadka detskej módy

                                               Alpha Apparel Baby, Bratislava

15.00 – 15.20                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti

 

15.25 – 15.40                     Módna prehliadka detskej módy

                                               MIRAU, Košice

15.45 – 16.00                     Freestyle Karate Acadamy

                                               karatista Roman Volák a deti

16.05 – 16.20                     Módna prehliadka detskej módy

                                               ZUPPA Design, Tomášov

 

16.25 – 16.35                     Urban Ethnic Crew

                                               hiphopová tanečná skupina

 

16.40 – 16.55                     Módna prehliadka detskej módy

                                               LoowFAT KIDS, Praha

 

17.00 – 17.15                     Módna prehliadka detskej módy

                                               COMFYshop.sk, Svätý Jur

 

17.20 – 18.00                     Detská tanečná show Filipa Jankoviča

                                               + súťaže pre deti

 

V prípade nepriaznivého počasia sa program zo  STAGE EXTERIÉR presúva do pavilónu č. 4.

Zmena programu vyhradená.

 

 

 

PROGRAM MÓDNYCH PREHLIADOK

STREDNÉ ODBORNÉ A UMELECKÉ ŠKOLY

PROGRAMOVÉ  CENTRUM  pavilón č.  1 – poschodie

 

DENNE | piatok 14.9.2018 |sobota 15.9.2018

 

 

PREDSTAVENIE ŠKÔL, MÓDNE PREHLIADKY, VÝSTAVA PRÁC ŠTUDENTOV

 

 

 

 

 

10.00 – 10.15      Spojená škola Tokajícka 24, Bratislava                                         (č. 58)    www.tokajicka.sk

 

10.20 – 10.35      Stredná odborná škola  pre žiakov s TP, Mokrohájska 1, Bratislava (č.63)     www.iprba.sk

 

10.40 – 10.55      Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov                           (č. 59)   www.sospuchov.sk

 

11.00 – 11.15      Spojená škola, SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske                    (č. 61)    sospart.edupage.org

 

11.20 – 11.35      SPŠ Samuela Mikovíniho, Akademická 13, Banská Štiavnica (č. 60)    www.mikovini.sk

 

11.40 – 11.55      Stredná umelecká škola, Staničná 8, Trenčín                             (č. 55)    www.sustn.sk

 

12.00 – 12.15       Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivánska cesta 21, Bratislava (č. 62)                   www.skoladesignu.sk

 

12.20 – 12.35      TU AD| Fakulta priemyselných technológií v Púchove             (č. 56)   www.fpt.tnuni.sk

 

 

12.40 – 14.00                                                     OBED – PRESTÁVKA

 

14.00 – 14.15      Spojená škola Tokajícka 24, Bratislava                                         (č. 58)    www.tokajicka.sk

 

14.20 – 14.35      Stredná odborná škola  pre žiakov s TP, Mokrohájska 1, Bratislava (č.63)     www.iprba.sk

 

14.40 – 14.55      Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov                           (č. 59)   www.sospuchov.sk

 

15.00 – 15.15      Spojená škola, SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske                    (č. 61)    sospart.edupage.org

 

15.20 – 15.35      SPŠ Samuela Mikovíniho, Akademická 13, Banská Štiavnica (č. 60)    www.mikovini.sk

 

15.40 – 15.55      Stredná umelecká škola, Staničná 8, Trenčín                             (č. 55)    www.sustn.sk

 

16.00 – 16.15       Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivánska cesta 21, Bratislava (č. 62)                   www.skoladesignu.sk

 

16.20 – 16.35      TU AD| Fakulta priemyselných technológií v Púchove             (č. 56)   www.fpt.tnuni.sk

 

Zmena programu vyhradená.

TEŠÍME SA NA VÁS.

 

 


  Print
161718192021 BURZA STAROŽITNOSTÍ A GAZDOVSKÉ TRHY

22
AKVATERA TRENČÍN 2018

23
24252627BEERFEST TRENČÍN 2018

28
BEERFEST TRENČÍN 2018

29
301234
Kalendár výstav   16. septembra - 04. októbra

A A A