streda, 18. júla, 05:07
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 ZÁHRADKÁR 2018
Všeobecné informácie
Nomenklatúra
Aktuality
Záväzná prihláška
Katalóg doplnkových služieb
Súťaž Pálenô Matúša Čáka
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Katalóg vystavovateľov
Reportáže a články
Fotografie z výstavy
REKLAMA
www.zahradkar.org

ZÁHRADKÁR 2018

24. ročník veľtrhu potrieb pre záhradkárov

11.4. - 15.4.2018
 

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV

Adriana Cúgová Vlček Kysucké Nové mesto SK
Alexander Cserman Nitra SK
ADLO Nitra SK
Alena Kurthyová Pribeta SK
Andrea Jakubíková Nitra SK
Angela Bajuszová Košice SK
Arpád Száraz Veľlý Kýr Sk
BACCA s.r.o. Sliač SK
Bárek Andrej Nitra SK
Belianska Jana BELOP Veľké Uherce SK
Beliš Marián MABEL Svidník SK
Beránek Roman Havlíčkuv Brod CZ
Catering service Frídek Místek CZ
Centrum rozvoja záhradníctva - Pecho Prievidza SK
Český zväz záhradkárov Praha CZ
Dana Čerteková Nitrianske Sučany SK
Dana Dvorská Trenčianske Jastrabie SK
DANIELA - Daniela Pataiová Topoľčany SK
DO-KA, s.r.o. Šúrovce SK
Dvorský Michal Prievidza SK
EDEN PLANT s.r.o. Nitra SK
Emília Beliančinová Teplička nad Váhom SK
Estera Vlnková Dolné Vestenice SK
Estera Vlnková Dolné Vestenice SK
Eugeni Beliakov Chorvátsky Grob SK
Eurobusiness Trade s.r.o. Bratislava SK
Eurobusiness Trade s.r.o. Bratislava SK
Eurotip s.r.o. Trenčín SK
EXBYT +  Neporadza SK
Fair Company s.r.o. v likvidácii Trenčín SK
FLORASERVIS s.r.o. Bratislava SK
Floris - Ján Micany Gáň SK
Flóro Ján Bánovce nad Bebravou SK
Flowers NITRA s.r.o. Nitra SK
Fusková Lídia Zbehy SK
Gabčo Ľubomír Klobušice SK
Gergácz Záhradníctvo s.r.o. Kajal PL
GLOBOS SLOVAKIA s.r.o. Trenčianska Turná SK
Gora Slovakia, spol.s.r.o. Trnava SK
Gora Slovakia, spol.s.r.o. Trnava SK
Gospodarstvo ogrodnice Krystof Ratuszny Lask  PL
Gospodarstvo Ogrodnice Krystof Ratuzny Lask  PL
GRANITO SARDINIA Kopčany SK
Granito Sardinia, s.r.o. Kopčany SK
Halás Lukáš Dvory nad Žitavou SK
Hankeová Elvíra Dunajská Streda SK
Hankeová Elvíra Dunajská Streda SK
Hilda Szokeová Veľký Kýr SK
Holomková Šárka Holešov CZ
HUK - SK s.r.o. Soberance SK
IDEAL ART Bratislava SK
Igor Mihok Trnava SK
Ing. Andrea Ragulová Trenčianske Stankovce SK
Ing. Mário Paulíny Nitra SK
Ing. Peter Dedík Beckov SK
Ing. Veronika Strašíková Hájske SK
Ing. Viera Jarotová - Veroart Zvolen SK
IVAKE s.r.o. Banská Bystrica SK
Ivan Bútora medovníčky Zuzana Molnárová Dolný Omaj SK
IVAN ILLÍK Nitra SK
Ivan Konečný - KONNY Trenčín SK
Ivan Plánka - DAIVA Skalka nad Váhom SK
Ivan Plánka - DAIVA Skalka nad Váhom SK
Jaga Group s.r.o. Bratislava Sk
Jahra s.r.o. s likvidáciou Bratislava SK
Ján Botoš Filakovo SK
Ján Šútor - čokoládovňa MONIKA Bratislava SK
Jiří Svoboda LIRA PRAHA Topoľčany SK
Jozef Baláž - vion Prievidza SK
Jozef Vongrej Martin SK
Jozefína Húšková - KERALIT sekulská fajansa Sekule SK
Juraj a Margit Palanoví Bánov SK
Juraj Hrčka - SISI Bratislava SK
KADVAN Horná Kráľová SK
Kaja Očkovská - EDWARD Nitra SK
KALITA s.r.o. Nitra SK
Kaňok Marek Petřvald CZ
Katarína Jančová Dolné Vestenice SK
Kielkowski Ryszard Rynik PL
Klaudia Beržincová Nitra SK
Klaudius Németh Konzum Čata SK
KoBio, s.r.o. Trakovice SK
KOHAPLANT Levice SK
Ladislav Nagy - Saikei Bratislava SK
Ladislav Szabó Veľký Kýr SK
Landart záhrady Trenčín Sk
LILLE POUDER Sučany SK
Louis KASALA Dolné Vestenice CZ
Ľuboš Kašik Turzovka SK
Ľuboš Novotný LUBEME Čachtice SK
Lucia Urminská Nitra SK
Madejzyk Monika Wilcza PL
Marcel Javorčík Veľlký Kýr SK
Mária Belanová ivánka pri Nitre SK
Marián Derzsi Siladice SK
Mariana Hudcovičová Šúrovce SK
Marina Yarovenko Košice SK
Marta Benkovičová Moravský Svätý Ján SK
Martin Bernadič Čechynce SK
Mgr. Anikó Polák Abrahámová Trnovec nad Váhom SK
Mgr. Branislav Starinský - BRASAVI Veľký Lapáš SK
Mgr. Denisa Mahríková Lúčna SK
MIHA s.r.o. Trečnín SK
Michaela Maláňová Trenčín SK
Michalák Stanislav Frídek Místek CZ
Modern Ceiling s.r.o. Banská Bystrica SK
Motalík Jaroslav Skalka nad Váhom SK
Mybon s.r.o. Nitra SK
NATALI - TN Trenčín SK
OBI Slovakia s.r.o. Bratislava SK
Oľga Ďurišková Stará Turá SK
Páleník Ľubomír Žiar nad Hronom SK
Peter Budinský - Peter Chillis Zemianske Kostolany SK
Peter Mezey - NEGRI Okoličná na Ostrove SK
Peter Orban Galanta SK
Peter Špalek Zvolen SK
PIECAK TERASA Niebylec PL
PJC s.r.o. Bratislava SK
PLANTEX s.r.o. Veselé SK
Prútenný tovar s.r.o. Brodzany SK
Prvá stavebná sporiteľňa, a.s. Bratislava SK
Radek Husták Bojkovice CZ
ROKOSAN s.r.o. Sečovce SK
Roman Beránek Havlíčkuv Brod CZ
RULYT Sk s.r.o. Dolný Lieskov SK
Ružena Balogová- Kudiaková Levice SK
Saračevič Andrej Ružomberok SK
SATURN INVEST s.r.o Praha CZ
SEDOS s.r.o. Krakovany SK
Sekereš Andrej Nitra SK
Sekulská keramika - Húšek Jozef Sekule SK
Silvia Compálová Levice SK
Skalský Tomáš Hurbanova Ves SK
Slovenská sporiteľňa a.s. Bratislava SK
Slovenský rád rytierov destilátov Nitra Sk
SOLAR-MAX s.r.o. Soblahov SK
Soňa Belakova Trenčín SK
Soňa Dobiášová Trenčín SK
STANSERVIS s.r.o. Vígľaš  SK
Sun 55 s.r.o. Senec SK
Sušené paradajky Martin SK
Szilárd Kelemen Gyor HU
Šárka Černá Frýdek Mýstek CZ
Tomáš Mikloš Vlčkovce SK
TOMI Nitra SK
Tóth Elimír - SHR Hájske SK
Tothová Mária Hájske SK
TTIMS s.r.o. Trenčín SK
U Filipa Zdenek Filipčík Dobrá Niva SK
UNIVERSUM SR s.r.o. Svätý Jur SK
Vaculčiaková Eva Kalonda SK
Vašek Milan Černík SK
Vladimír Klobušický Kremnica SK
Vladimír Krátky Trečnín SK
Vlastimil ILLÍK Nitra Sk
WM PROFI s.r.o. Brno CZ
Záhradné centrum Hlohovec - Jozef Nitran Hlohovec SK
Záhradníctvo Beran Nitrianska Blatnica SK
Zbojská s.r.o. Pohronská Polhora SK
Zdeňka Kadaňková Pardubice CZ
Zoltán Caňo Prievidza SK

  Print
1617181920BURZA STAROŽITNOSTÍ A GAZDOVSKÉ TRHY

21
22232425262728293031123
Kalendár výstav   16. júla - 03. augusta

A A A