štvrtok, 24. januára, 03:01
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 BEAUTY FORUM TRENČÍN 2018
Aktuality
Všeobecné informácie
Newsletter
Vystavovatelia sa predstavujú
Zoznam vystavovateľov
Svadobná výstava
Nomenklatúra
Prečo vystavovať na veľtrhu
Prihlášky na súťaže
Záväzná prihláška
Odborná garancia
Sponzori súťaží
Súťaž
Prihlášky na semináre
Sprievodný program
Podologické semináre
Napísali o nás
Zmenáreň
Katalóg vystavovateľov
Výsledky súťaží
Záverečná správa
Fotografie z výstavy
Vlasy Vizáž CUP 2018
REKLAMA
www.grandmagazine.argusmedia.sk/
vlasyvizaz.sk
www.cmp.sk
www.grand-hotel.sk

BEAUTY FORUM TRENČÍN 2018

26. ročník medzinárodného kozmetického veľtrhu

23.3. - 24.3.2018
 

Prečo vystavovať na veľtrhu BEAUTY FORUM SLOVAKIA?


 

1. Odbornosť veľtrhu

Veľtrh sa počas svojej existencie postupne vyprofiloval na odborný, profesionálny veľtrh s cieľom poskytnúť kozmetickým firmám platformu pre prezentáciu svojich výrobkov, značiek a služieb, nadväzovanie kontaktov a rozširovanie distribučnej siete. Našim cieľom je budovať kozmetický veľtrh, ktorý bude komplexne zastrešovať všetky oblasti kozmetického priemyslu.

 

2. Komplexná ponuka pre firmy

Vystavujúcim firmám ponúkame nielen prezentáciu na veľtrhu s kompletným zabezpečením výstavného stánku ale aj možnosť aktívnej individuálnej propagácie a zviditeľnenia sa v rámci pripravovaného odborného programu. Firmám tiež ponúkame možnosť stať sa partnerom niektorej z pripravovaných súťaži. Takisto majú možnosť využiť aj bezplatnú prezentáciu na internetovej stránke veľtrhu.

 

3. Spektrum návštevníkov

Cieľovou skupinou veľtrhu je predovšetkým odborná verejnosť z radov majiteľov kozmetických a kaderníckych salónov, nechtových a pedikérskych štúdií, prevádzkovateľov wellness a spa centier, zástupcov distribučnej a predajnej siete, odborných médií, poradenských centier, asociácií a študentov škôl s odborným zameraním. Výstavy sa pravidelne zúčastňuje i laická verejnosť, ktorá sa zaujíma predovšetkým o novinky z oblasti kozmetiky a o pestovanie, starostlivosť a skrášľovanie svojho vzhľadu.

 

4. Sprievodný program

Počas veľtrhu už tradične pripravujeme odborný sprievodný program. V rámci spolupráce s licenčným partnerom každoročne organizujeme odborné súťaže: Majstrovstvá SR v Make-upe, Nail Designe, NailArt Trophy a predlžovaní rias, ktorých víťazi reprezentujú SR na  Majstrovstvách Európy v Mníchove.

Okrem toho organizujeme odbornú podiatrickú súťaž BEAUTY FOOT a VlasyVizáž CUP.

Pripravujeme aj odborné workshopy pre kozmetičky, pedikérky, nechtové dizajnérky a kaderníčky,

na ktorých firmy odprezentujú nové informácie a predstavia aktuálne novinky.

 

5. Efektívne využitie účasti na veľtrhu

Možnosť zapojiť sa do sprievodného programu, prezentácia formou praktických ukážok, poradenstvo pre odbornú verejnosť, zviditeľnenie sa ako sponzor súťaží.

Informujte návštevníkov už vopred o novinkách a zaujímavostiach, ktoré budete prezentovať na veľtrhu. Oslovte Vaše zákazníčky, aby sa zapojili do odborných súťaží a zviditeľnite tak aj svoju firmu.

 

6. Vlastná propagácia firmy

Využite ponúkané formy vlastnej propagácie v rámci reklamnej kampane veľtrhu – adresné oslovenie návštevníkov prostredníctvom pozvánok, reklamného bannera na webovej stránke.

 

7. Tradícia

Veľtrh BEAUTY FORUM SLOVAKIA má v Trenčíne dlhoročnú tradíciu. Veľtrh organizujeme od roku 1993. V spolupráci s nemeckou spoločnosťou Health and Beauty Germany GmbH, ktorá je držiteľom licencie pre usporiadanie odborných veľtrhov a súťaží BEAUTY FORUM v celej Európe sa uskutoční už 24. ročník veľtrhu.

 

8. Dostupnosť

 

Pri svojej polohe má naše výstavisko výbornú dopravnú dostupnosť. V rámci Slovenska má mesto Trenčín ideálnu polohu, dostupnú pre každého. 

  Print
22232425262728293031123456789
Kalendár výstav   22. januára - 09. februára

A A A