streda, 17. októbra, 09:10
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 FISHING SHOW Carp & Spinning 2018
Všeobecné informácie, vstupné
Aktuality
Nomenklatúra
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov

FISHING SHOW Carp & Spinning 2018

13. ročník medzinárodnej výstavy rybárskych potrieb

2.3. - 4.3.2018
 

Sprievodný program



Pavilón P3 – Prednášková sála

Piatok 02. 03. 2018

11:00 – 11:45 – Lov kapra na vodách so silným rybárskym tlakom – Jarda Dufek

12:00 – 12:45 – Chytanie na atraktívne nástrahy - Jarda Tešinský

13:00 – 13:45 – Posledné zvyšky ticha – Karel Nikl

14:00 – 14:45 – Kedy a prečo? Lov v zahraničných revíroch - Andrej Kochan

15:00 – 15:45 – Aktívny lov s feedrom + feeder s pletenkou – Jakub Šabata

16:00 – 16:45 – Hlavátka na Hrone – Rado Lichý

 

 

Sobota  03. 03. 2018

10:00 – 10:45 – Selektívny lov kaprov - Jarda Tešinský                                 

11:00 – 11:45 – Zväzové vody – návrat ku koreňom – Jarda Dufek

12:00 – 12:45 – WCC  Champions of Champions – Karel Nikl a Honza Dadák

13:00 – 13:45 – Všetko o method feedre – Martin Maťák

14:00 – 14:45 – Vyhľadávanie a lov veľkých kaprov na Zemplínskej šírave – Matúš Bučko

15:00 – 15:45 – Cesta za ďalším snom - Tour de France - Tomáš Blažek

16:00 – 16:45 – Stratégia lovu zubáčov na stojatých vodách – David Havlíček

 

 

Nedeľa 04. 03. 2017

10:00 – 10:45 – Lov riečnych kaprov, taktiky pri love na rieke – Jirka „Scopex“ Majer

11:00 – 12:00 – Divoké Kongo – Jakub Vágner

12:00 – 12:45 – Cesta k víťazstvám, taktika trénera - Miroslav Ešpandr

 

 

 

Pavilón  P7 –  Bazén

Piatok  02. 03. 2018

11:00 – 11:30 –  Prezentácia produktov Molix  Biwaa – Lubor Matejka

11:45 – 12:15 –  Pretekárska pstruhová jazerná prívlač – Jaroslav Petríček

12:30 – 13:00 –  Konštrukcia prívlačového prútu – Martin Forbach, Jaroslav Sámela

13:15 – 13:45 –  Správny výber farby nástrahy - David Havlíček

14:00 – 14:30 –  UL prívlač – Peter Marcin

14:45 – 15:15 –  S voblerom na pstruhy – Peter Zachar

15:30 – 16:00 –  Lov pstruhov na malých riekach – Lukáš Holý

16:15 – 16:45 –  Ponorka Power Ray s kamerou 4K – Juraj Žitňanský

17:00 - Losovanie návštevníckej súťaže

 

Sobota 03. 03. 2018

10:00 – 10:30  – Prezentácia produktov  Sakura – Lubor Matejka

10:45 – 11:15  – Výber prívlačového prútu - Peter Zachar

11:30 – 12:00  – Lov na plandavky SV Fishing – Jaroslav Petríček

12:15 – 12:45  – Zavážacie loďky Carplounge -  Peter Obročník

13:00 – 13:45 –  Poďme chytať s nymfou – David Havlíček

14:00 – 14:30  – Taktika lovu a výber prútov na UL prívlač – Pavol Vašíček

14:45 – 15:15  – Ako na  šťuky  – David Maixner

15:30 – 16:00 –  S gumovými nástrahami na pstruhy – Peter Hornák

16:15 – 16:45 –  Správny výber umelej nástrahy – Juraj Smatana

17:00 - Losovanie návštevníckej súťaže

 

Nedeľa  04. 03. 2018

10:00 – 10:30 –  Lov na gumené nástrahy FishUP – Jaroslav Petríček

10:45 – 11:15 –  Zubáče na prepad - David Havlíček

11:30 – 12:00 –  Prierez nástrahami Savage Gear – David Maixner

12:15 – 12:45 –  Šnúra alebo silon – Peter Marcin

13:00 – 13:30 –  Zavážacie loďky Anatec – Stanislav Gatial

14:00 – Losovanie návštevníckej súťaže

 

A A A