streda, 17. októbra, 00:10
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 FISHING SHOW CARP & SPINNING 2017
Aktuality
Všeobecné informácie
Nomenklatúra
Sprievodný program
Organizačné pokyny pre vystavovateľov
Logá na stiahnutie

FISHING SHOW CARP & SPINNING 2017

12. medzinárodná výstava rybárskych potrieb

3.3. - 5.3.2017
 

Dovoľujeme si Vás pozvať k účasti na 12. ročníku výstavy FISHING SHOW Carp & Spinning, ktorá sa bude konať 3.3. – 5.3.2017.

Zámerom organizovania tejto výstavy je nielen vytvoriť priestor pre prezentáciu produktov jednotlivých špecializovaných firiem, ale takisto  ponúknuť návštevníkom získať nové poznatky a smerovanie vývoja v oblasti rybárstva a rybárskeho športu. Možnosť stretnúť sa so skutočnými odborníkmi, špecialistami a osobnosťami tohto odvetvia nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Samozrejmosťou bude kvalitný sprievodný program, ktorý sa teší každoročne vysokej obľube. Zmeny, ktorými prešla výstava FISHING SHOW Carp & Spinning v uplynulom ročníku sa ukázali ako správne, o čom svedčí aj množstvo pozitívnych ohlasov od samotných návštevníkov a vystavovateľov. 

V tomto ročníku sme sa rozhodli opäť rozšíriť výstavné priestory o ďalší pavilón P4, čím chceme vyjsť v ústrety zvýšenému záujmu vystavovateľov. Výstava sa bude konať v pavilónoch P1, P1-poschodie P3, P4, P5, P6, P7.

Nový ročník výstavy prinesie ďalšie  nové značky, prezentácie a prednášky uznávaných odborníkov v oblasti rybárstva a športového rybolovu, rozšíria a skvalitnia sa výstavné expozície, pracujeme na skvalitnení stravovacích služieb. 

Veríme, že nové zmeny ktoré pripravujeme  posunú opäť kvalitu tejto výstavy vpred a toto podujatie bude pre rybárov skutočným zážitkom.

Tešíme sa na spoluprácu a stretnutie s Vami na výstavisku Expo Center  a.s. Trenčín!

Ivan Fabian
Manažér výstavy       A A A