PRIPRAVOVANÝ SPRIEVODNÝ PROGRAM
Denne:
• 9. ročník výtvarnej súťaže pre deti – téma: ROČNÉ OBDOBIA V ZÁHRADE (výstava výkresov)
• Jarné floristické inšpirácie – výstava ukážok jarných aranžmánov
• Poradenská činnosť – ovocinárska, kvetinárska, zeleninárska, sadovnícka, ochrany rastlín proti chorobám a škodcom, právna
• Odborné prednášky z oblasti ovocinárstva, ochrany rastlín
• Ponuka odbornej záhradníckej literatúry na objednávku
Streda / 6. 4. 2016
10.45 – 12.45 h JARNÉ FLORISTICKÉ INŠPIRÁCIE - I. blok
Stredná odborná škola záhradnícka, Piešťany
Ukážky aranžovania predvedú študentky SOŠZ
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
12.00 – 14.00 h PREDNÁŠKA – Jarné práce v záhrade
prof. Ivan Hričovský, DrSc.
Miesto konania: pavilón č. 3
13.00 - 15.00 h JARNÉ FLORISTICKÉ INŠPIRÁCIE - II. blok
Stredná odborná škola záhradnícka, Piešťany
Ukážky aranžovania predvedú študentky SOŠZ
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
14.00 – 18.00 h PRÁVNA PORADŇA
Juraj Korček, JUDr. Vladimír Zajac (alternácia)
Miesto konania: pavilón č. 7, expozícia SZZ
15.00 h UKÁŽKY REZU OVOCNÝCH STROMOV
SÚŤAŽ PRE NÁVŠTEVNÍKOV – rez ovocných drevín
Ing. Eduard Jakubek, predseda RV SZZ
Miesto konania: zelený kruh v areáli výstaviska EXPO CENTER
Štvrtok / 7. 4. 2016
10.45 – 13.45 h PORADŇA: Ochrana rastlín proti chorobám a škodcom
Ing. Eva Šidová, PhD.
Miesto konania: pavilón č. 7, expozícia SZZ alebo pódium
13.45 – 14.00 h KTO VIE, ODPOVIE, vyhodnotenie internetovej súťaže SZZ pre dospelých
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
14.00 – 16.00 h PREDNÁŠKA – Rezistentné odrody jadrovín
Ing. Eva Šidová, PhD.
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
14.00 – 18.00 h PRÁVNA PORADŇA
Juraj Korček, JUDr. Vladimír Zajac (alternácia)
Miesto konania: pavilón č. 7, expozícia SZZ
o 11.00 h a 15.00 h UKÁŽKY REZU OVOCNÝCH STROMOV
SÚŤAŽ PRE NÁVŠTEVNÍKOV – rez ovocných drevín
Ing. Eduard Jakubek, predseda RV SZZ
Miesto konania: zelený kruh v areáli výstaviska EXPO CENTER
Piatok / 8. 4. 2016
10.45 – 12.45 h PREDNÁŠKA – pestovanie rôznych druhov ovocných drevín
Ing. Eva Šidová, PhD.
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
13.00 – 15.00 h PORADŇA: Ochrana rastlín proti chorobám a škodcom
Ing. Eva Šidová, PhD.
Miesto konania: pavilón č. 7, expozícia SZZ
13.00 – 15.00 h Celoročná ochrana zeleniny
Martin Čurda
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
o 11.00 h a 15.00 h UKÁŽKY REZU OVOCNÝCH STROMOV
SÚŤAŽ PRE NÁVŠTEVNÍKOV – rez ovocných drevín
Ing. Eduard Jakubek, predseda RV SZZ
Miesto konania: zelený kruh v areáli výstaviska EXPO CENTER
Sobota / 9. 4. 2016
10.30 – 13.00 h PREDNÁŠKA – Ochrana rastlín spojená s poradňou OR
Ing. Eva Šidová, PhD.
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
13.30 – 15.00 h OVOCINÁRSKE DIALÓGY
prof. Ing. Ivan Hričovský, DrSc.
Miesto konania: pavilón č. 7, pódium
o 11.00 h a 15.00 h UKÁŽKY REZU OVOCNÝCH STROMOV
SÚŤAŽ PRE NÁVŠTEVNÍKOV – rez ovocných drevín
Ing. Eduard Jakubek, predseda RV SZZ
Miesto konania: zelený kruh v areáli výstaviska EXPO CENTER
HUDOBNÉ VYSTÚPENIA
6. 4. 2016
09.30 – 10.30 h R&K BAND
14.00 – 15.00 h R&K BAND
7. 4. 2016
10.00 – 11.00 h R&K BAND
16.00 – 17.00 h R&K BAND
8. 4. 2016
10.00 – 11.00 h R&K BAND
13.00 – 14.00 h R&K BAND
16.00 – 17.00 h R&K BAND
9. 4. 2016
10.00 – 11.00 h Borovienka
12.00 – 13.00 h Borovienka
14.00 – 15.00 h Borovienka
Zmena programu vyhradená!
|
|