SPRIEVODNÝ PROGRAM
Pavilón P3 – Programové centrum
Piatok / 19.2.2016
11:00 – 11:45 h Faktory úspechu na víkendových rybačkách - Miro Fečko
12:00 – 12:45 h Lov z lode na veľkých priehradách - Tomáš Blažek
13:00 – 13:45 h Za rybami do Panamy – Vladimír Zelenka
14:00 – 14:20 h Malé vodné elektrárne - Ing.Tibor Krajč, PhD
14:25 – 14:45 h Rybožravé predátory - Ing.Tibor Krajč, PhD
15:00 – 15:45 h Hobie kayak fishing - Tim Strijbosch
16:00 – 16:45 h Ako nahadzovať až za obzor - Jirka „Scopex“ Majer
Sobota / 20.2.2016
10:00 – 10:45 h Taktika lovu na menších vodách - Jarda Tešinský
11:00 – 11:45 h Lov sumcov na prívlač - Peter Horňák
12:00 – 12:45 h Viete loviť s Pop-up? - Karel Nikl a Miloš Švihorík
13:00 – 13:45 h Ako chytiť rýchlo kapra - Mitch Smith
14:00 – 15:00 h S udicou okolo sveta – Jakub Vágner
15:00 – 15:45 h Lov kaprov v stĺpci – Michal Kučera a Martin Teplan
16:00 – 16:15 h Cesta k víťazstvám na MS v prívlači – Jaroslav Sámela
16:20 – 17:00 h Vyhodnotenie najúspešnejších športovcov SRZ
Nedeľa / 21.2.2016
10:00 – 10:45 h Vnadenie a nástrahy - Miro Fečko
11:00 – 11:45 h Lov dravých rýb z kajaku – David Havlíček
12:00 – 12:45 h Lov veľkých mieňov v Nórsku - Vladimír Zelenka
13:00 – 13:45 h Umelý chov rýb v podmienkach SRZ - Ing. Branislav Košťan st.
14:00 – 14:45 h Zemplínsky kapor 2015 – Film
Pavilón P7 – Bazén
Piatok / 19.2.2016
11:00 – 11:45 – Chod gumových nástrah - Jaroslav Sámela
12:00 – 12:45 – Prezentácia produktov Molix a Biwaa – Lubor Matejka
13:00 – 13:45 – Lov sumcov na vábničku s umelými nástrahami – David Havlíček
14:00 – 14:45 – UL prívlač - David Maixner
15:00 – 15:45 – Pstruhy na rotačky a plandavky – Jan Zúbek
16:00 – 16:45 - Sonary, podvodné kamery a vyvážacie loďky v praxi – Juraj Žitňanský
Sobota / 20.2.2016
10:00 – 10:45 h prezentácia produktov Sakura – Lubor Matejka
11:00 – 11:45 h Drop Shot a Čeburaška – David Havlíček
12:00 – 12:45 h Ostriež a zubáč – Peter Marcin
13:00 – 13:45 h Ako chytiť šťuku – Juraj Smatana
14:00 – 14:45 h Ťažká prívlač - Peter Zachar
15:00 – 15:45 h Lov pstruhov s gumovými nástrahami – Peter Horňák
16:00 – 16:45 h S voblerom na pstruhov – David Maixner
Nedeľa / 21.2.2016
10:00 – 10:45 h Správny výber nástrahy – Pavol Gabura
11:00 – 11:45 h Prezentácia zavážacích lodiek Anatec - Stanislav Gatial
12:00 – 12:15 h Losovanie víťaza nafukovacieho rybárskeho kajaku Halibut
12:15 – 13:00 h Žaby, žabky, žabičky – David Maixner, Ivan Fabian
13:00 – 13:45 h Práca s voblerom - Martin Foltýn
14:00 – 14:45 h Naše prívlačové nádeje – mládež z DRK J.Helera
|
|
Copyright © EXPO CENTER a.s.,
2024
|
LogIn