piatok, 25. mája, 14:05
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 ŠPORTFESTIVAL 2015
Aktuality
Všeobecné informácie
Sprievodný program

ŠPORTFESTIVAL 2015

Festival neolympijských športov

5.12. - 5.12.2015
 
Slovenská asociácia silných mužov v spolupráci so Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja za pomoci Konfederácie športových zväzov a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu organizuje už piaty ročník jediného a jedinečného podujatia Športfestival Slovakia!

Tento rok sa podujatie bude organizovať 5. decembra 2015 o 10-tej hodiny ráno na známom mieste, výstavisku Expo Center v Trenčíne!

Ako z názvu vyplýva, pôjde o festival športov, tých menej známych, neolympijských. Tak ako po minulé roky, i v tomto ostáva hlavná strecha na športových pilieroch. Tým sú Vianočná cena v silovom trojboji, súboj najsilnejších žien Európy, veľká cena fitness detí, pohárová súťaž bikiny fitness, tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov.

Každým rokom pripravuje organizátor množstvo noviniek a nebude tomu inak ani na piatom ročníku. Diváci a návštevníci festivalu sa môžu tešiť na premiéru Physique mužov, čo poteší hlavne ženskú časť publika. Taktiež na bojové športy ako bude čínske Wu-shu alebo akademické majstrovstvá Slovenska v kickboxe. Taktiež i takewondo, kartová hra bridž a množstvo iného na čo sa môžete tešiť.

Súčasťou je i expo výstava, v ktorej môžte zhliadnuť ukážky iných športov ako napríklad kolky, florbal, lukostreľbu, horolezcov, pripravené su workout ukážky na hrazdovom prevedení Slovenskej firmy CAGE, historickú streľbu a iné skvelé a zaujímavé veci, ktoré si môžte prezrieť v priečinku "ostatné športy" na pravej strane lišty tejto webstránky.

Novinkou je prezentačný stánok Slovenskej asociácie silných mužov, spojený s ukážkami siláckych disciplín, ochutnávkou Slovenských proteínov značky Koliba a autogramiáda silných mužov. Podpisy budete môcť dostať i od výborných Slovenských kulturistov, fitnessiek, bikiny fitnessiek a množstva známych osobností v stánku Muscle&Fitness alebo Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja.  Print
ELO SYS 2018

23
ELO SYS 2018

24
ELO SYS 2018

25
262728293031GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

1
GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

2
345678910
Kalendár výstav   23. mája - 10. júna

A A A