sobota, 16. decembra, 02:12
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 SENIOR EXPO 2015
Aktuality
Všeobecné informácie
Vstupné
Sprievodný program
Zoznam vystavovateľov
Katalóg vystavovateľov
Nomenklatúra
Podklady pre vystavovateľov
Organizačné pokyny pre vystavovateľov
Fotogaléria
REKLAMA
www.pravda.sk
www.beta.sk
www.pardon.sk


____________________________________________________________________________________________________

Potrebám seniorov a  možnostiam ako zlepšiť kvalitu jesene života sa už 4 roky venuje výstava SENIOR EXPO.

Na výstavisku Expo Center Trenčín sa dnes (23.10. 2015) začala výstava potrieb pre seniorov, nad ktorou prevzal tento rok záštitu minister zdravotníctva SR Viliam Čislák. Zámerom tejto výstavy je ponúknuť novinky – produkty, služby a aktuálne informácie z oblasti každodenného života zrelých ľudí a doplniť ich pútavým sprievodným programom.
Atraktívna bola konferencia „Za zdravý životný štýl seniorov“, ktorú organizovala v prvý deň výstavy Jednota dôchodcov na Slovensku v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. V rámci konferencie odzneli prednášky na témy – „Výživa a mýty o potravinách“ (MUDr. Ľudmila Bučková, MPH, RÚVZ zo sídlom v Trenčíne), „Pohyb 60 +“ (MUDr. Věra Dobiášová, MPH, Fakulta zdravotníctva TNUNI a PhDr. Eva Červeňanová, PhD., riaditeľka Zdravotnej školy v Trenčíne), „Problematika implantácie umelého kĺbu“ (MUDr. Karol Gottschal, primár ortopédie Fakultnej nemocnice v Trenčíne), „Sivý zákal nemusí byť strašiakom“ (MUDr. Radovan Piovarči, primár Očnej kliniky NeoVízia) a „Starostlivosť o vašich blízkych, ktorú si zaslúžia“ (Jana Longauerová). Počas konferencie boli odovzdané aj vyznamenania I. stupňa a pamätné listy pri príležitosti 25. výročia založenia Jednoty dôchodcov na Slovensku.

 
Regionálny úrad verejného zdravotníctva ponúka návštevníkom aj možnosť bezplatného vyšetrenia - merania tlaku, cholesterolu a tuku. V expozícii Všeobecnej zdravotnej poisťovne nájdete nadrozmerný model ľudského srdca a môžete sa prejsť  jeho vnútrom.

 

____________________________________________________________________________________________________

Na výstave SENIOR EXPO nájdte Studio - moderna
Dormeo, Delimano a Walkmaxx sú značky, ktoré sa venujú zdravému životnému štýlu a neustále prinášajú inovácie do každodenného života.
Dormeo zaručí kvalitný spánok, Delimano prinesie radosť z varenia a Walkmaxx poskytne nohám maximálne pohodlie.
                               

 
      

____________________________________________________________________________________________________  Print
1415BURZA STAROŽITNOSTÍ A GAZDOVSKÉ TRHY

16
1718192021222324252627282930311
Kalendár výstav   14. decembra - 01. januára

A A A