piatok, 25. mája, 14:05
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL 2015
Aktuality
Všeobecné informácie
Nomenklatúra
Katalóg vystavovateľov
Záväzná prihláška
Prihláška do katalógu
Fotogaléria
REKLAMA
www.pluska.sk
www.beta.sk
www.casopisfitstyl.sk
www.sportjezivot.sk


Máme pre Vás tip na zaujímavý program pre deti so Zdravýživkou!

Celý dnešný deň (9.4. 2015) na výstavisku Expo Center Trenčín v rámci výstavy Zdravý životný štýl sú pre deti pripravené divadelné predstavenia a interaktívne hry so Zdravýživkou - prvou slovenskou bábkovou postavičkou, ktorá prostredníctvom hry učí deti predškolského a školského veku k správnym stravovacím zvyklostiam. Pre rodičov, resp. dospelých ponúkne príležitosť zmerať si antropometrické parametre a dozvedieť sa o zásadách správnej výživy. Účastníci projektu získajú okrem darčekov aj možnosť ochutnať ovocné výrobky a džúsy od slovenského výrobcu Fructop, s.r.o., ktorý podporuje svojimi výrobkami zdravú výživu.
Projektu sa zúčastní aj tohtoročná Miss Universe Denisa Vyšňovská a historicky prvá Miss Cambridge Weigh Plan Aneta Polgáriová.
 
   
   
___________________________________________________________________________________________________

Tohtoročný veľtrh Záhradkár a výstavy Včelár, Poľovníctvo a Zdravý životný štýl boli v stredu (8.4.) o 10.30 h slávnostne otvorené. Tento rok sa na výstavisku Expo Center Trenčín predstaví viac ako 250 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska a Rakúska.

Súčasťou slávnostného otvorenia výstav bol aj krst knižnej novinky ROK VINOHRADNÍKA A VINÁRA od Štefana Hrinského z dielne vydavateľstva Plat4M Books. Krstnými rodičmi sa stali prof. Ing. Ivan Hričovský, DrSc. a Ing. Pavol Hozlár.

 
 
 
   
Aké novinky by nemali chýbať vo vašej záhrade v roku 2015 sa dozviete na veľtrhu Záhradkár, ktorý ponúka bohatý sortiment záhradkárskych potrieb a pomôcok, ale aj úžitkové a okrasné rastliny, osivá, postrekové látky, minerálne hnojivá, skleník, záhradný nábytok y a malú poľnohospodársku techniku. Pre návštevníkov sú ďalej pripravené prednášky a semináre k záhradkárskej problematike, ukážky rezu ovocných stromov, ukážky vyrezávania ovocia a zeleniny, ovocinárska a právna poradňa. O tom, že aj naša mládež má naďalej blízko k prírode sa budú návštevníci trenčianskeho výstaviska môcť presvedčiť vďaka výtvarnej súťaži študentov 8. ročníka na tému TENTO  STROM SA MI PÁČI.

Spoločne so záhradkárskym veľtrhom sa koná už tradične výstava VČELÁR, ktorá prináša prehľad v sortimente včelárskych potrieb a včelích produktov. Vďaka úzkej spolupráci organizátorov so Slovenským zväzom včelárov môžu návštevníci počas výstavy nielen získať cenné skúsenosti a nové poznatky prostredníctvom odborných prednášok, ale aj ochutnať med a medovinu. Zaujímavá je aj prezentácia novovzniknutého Múzea Medoviny, ktorá tento rok na Slovensku oslavuje 40-te narodeniny.

Na výstave ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL nájdu návštevníci výrobky zdravej výživy - bio šťavy, ovocné, bylinné a pravé čaje, cestoviny, múky, strukoviny, cereálie, produkty z cesnaku, výživové doplnky, ale aj kvalitné čokolády a cukrovinky. Nechýbajú prístroje, ktoré v strave vo veľkej miere zachovávajú potrebné vitamíny a enzýmy, prírodná kozmetika, masážne zariadenia a poskytovatelia kúpeľných služieb. Súčasťou druhého dňa výstavy je prezentácia projektu „Zdravýživka pre všetkých“ pod taktovkou spoločnosti Z&V s.r.o. a H&B, s.r.o., ktorý sa realizuje so záštitou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) so sídlom na Slovensku, v rámci Svetového dňa zdravia. Zdravýživka je prvá slovenská bábková postavička, ktorá už od roku 2013 prostredníctvom hry učí deti predškolského a školského veku k správnym stravovacím zvyklostiam. Projekt podporí aj tohtoročná Miss Universe Denisa Vyšňovská a historicky prvá Miss Cambridge Weigh Plan Aneta Polgáriová.

Pre milovníkov poľovníctva je určená výstava POĽOVNÍCTVO, ktorá ponúka široký sortiment poľovníckych potrieb – zbrane, nože, poľovnícke oblečenie, obuv a doplnky, ale aj odbornú literatúru. Nad výstavou prevzala odbornú garanciu Slovenská poľovnícka komora, ktorá na sobotu pripravila ukážky vábenia zveri a ukážky poľovníckej kynológie – plemien poľovných psov. Atrakciou pre návštevníkov bude možnosť vyskúšať si streľbu z luku.
  Print
ELO SYS 2018

23
ELO SYS 2018

24
ELO SYS 2018

25
262728293031GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

1
GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

2
345678910
Kalendár výstav   23. mája - 10. júna

A A A