piatok, 25. mája, 14:05
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 POĽOVNÍCTVO 2015
Aktuality
Všeobecné informácie
Nomenklatúra
Sprievodný program
Katalóg vystavovateľov
Prihláška
Prihláška do katalógu
Fotogaléria
REKLAMA
www.pluska.sk
www.beta.sk
www.lovuzdar.com


Tohtoročný veľtrh Záhradkár a výstavy Včelár, Poľovníctvo a Zdravý životný štýl boli v stredu (8.4.) o 10.30 h slávnostne otvorené. Tento rok sa na výstavisku Expo Center Trenčín predstaví viac ako 250 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska a Rakúska.

Súčasťou slávnostného otvorenia výstav bol aj krst knižnej novinky ROK VINOHRADNÍKA A VINÁRA od Štefana Hrinského z dielne vydavateľstva Plat4M Books. Krstnými rodičmi sa stali prof. Ing. Ivan Hričovský, DrSc. a Ing. Pavol Hozlár.

 
 
   
Aké novinky by nemali chýbať vo vašej záhrade v roku 2015 sa dozviete na veľtrhu Záhradkár, ktorý ponúka bohatý sortiment záhradkárskych potrieb a pomôcok, ale aj úžitkové a okrasné rastliny, osivá, postrekové látky, minerálne hnojivá, skleník, záhradný nábytok y a malú poľnohospodársku techniku. Pre návštevníkov sú ďalej pripravené prednášky a semináre k záhradkárskej problematike, ukážky rezu ovocných stromov, ukážky vyrezávania ovocia a zeleniny, ovocinárska a právna poradňa. O tom, že aj naša mládež má naďalej blízko k prírode sa budú návštevníci trenčianskeho výstaviska môcť presvedčiť vďaka výtvarnej súťaži študentov 8. ročníka na tému TENTO  STROM SA MI PÁČI.

Spoločne so záhradkárskym veľtrhom sa koná už tradične výstava VČELÁR, ktorá prináša prehľad v sortimente včelárskych potrieb a včelích produktov. Vďaka úzkej spolupráci organizátorov so Slovenským zväzom včelárov môžu návštevníci počas výstavy nielen získať cenné skúsenosti a nové poznatky prostredníctvom odborných prednášok, ale aj ochutnať med a medovinu. Zaujímavá je aj prezentácia novovzniknutého Múzea Medoviny, ktorá tento rok na Slovensku oslavuje 40-te narodeniny.

Na výstave ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL nájdu návštevníci výrobky zdravej výživy - bio šťavy, ovocné, bylinné a pravé čaje, cestoviny, múky, strukoviny, cereálie, produkty z cesnaku, výživové doplnky, ale aj kvalitné čokolády a cukrovinky. Nechýbajú prístroje, ktoré v strave vo veľkej miere zachovávajú potrebné vitamíny a enzýmy, prírodná kozmetika, masážne zariadenia a poskytovatelia kúpeľných služieb. Súčasťou druhého dňa výstavy je prezentácia projektu „Zdravýživka pre všetkých“ pod taktovkou spoločnosti Z&V s.r.o. a H&B, s.r.o., ktorý sa realizuje so záštitou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) so sídlom na Slovensku, v rámci Svetového dňa zdravia. Zdravýživka je prvá slovenská bábková postavička, ktorá už od roku 2013 prostredníctvom hry učí deti predškolského a školského veku k správnym stravovacím zvyklostiam. Projekt podporí aj tohtoročná Miss Universe Denisa Vyšňovská a historicky prvá Miss Cambridge Weigh Plan Aneta Polgáriová.

Pre milovníkov poľovníctva je určená výstava POĽOVNÍCTVO, ktorá ponúka široký sortiment poľovníckych potrieb – zbrane, nože, poľovnícke oblečenie, obuv a doplnky, ale aj odbornú literatúru. Nad výstavou prevzala odbornú garanciu Slovenská poľovnícka komora, ktorá na sobotu pripravila ukážky vábenia zveri a ukážky poľovníckej kynológie – plemien poľovných psov. Atrakciou pre návštevníkov bude možnosť vyskúšať si streľbu z luku.

____________________________________________________________________________________________________

Príďte si vyskúšať streľbu z luku s profesionálmi!


Eshop LUSIEN spolu s kamennou predajňou v Žiline sa Vám predstavia na výstave v Trenčíne s jedinečnou príležitosťou pre Vás - vyskúšať si streľbu z luku s profesionálmi. Čakajú na Vás tradičné aj lovecké luky dovážané priamo z Talianska ako aj profesionálne olympijské luky s celou výbavou správneho lukostrelca!
Lukostreľba je starý tradičný šport, ktorý v sebe spája presnosť, trpezlivosť a silu. Neoddeliteľnou súčasťou lukostreľby sú luky či kuše. Nemusíte mať nadanie, zvládne to naozaj každý. V dnešnej dobe už lukostreľba tak ako mnoho iných športov využíva najnovšie materiály ako karbón a dural. Či je leto či je zima, nezáleží na počasí - tento nádherný šport robíme nonstop!
Príďte na výstavu POĽOVNÍCTVO 2015 a nezabudnite navštíviť Stánok LUSIEN.
 
www.lusien.eu
   

      
____________________________________________________________________________________________________  Print
ELO SYS 2018

23
ELO SYS 2018

24
ELO SYS 2018

25
262728293031GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

1
GLUTEN FREE EXPO SLOVAKIA 2018

2
345678910
Kalendár výstav   23. mája - 10. júna

A A A